Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

10 яскравих цитат Івана Плюща

Четверг, 26 Июня 2014, 10:00
«ДС» вирішила нагадати читачам, яким політичним златоустом увійде в історію Іван Плющ

Не стало відомого українського політика Івана Степановича Плюща. Протягом політичної кар'єри він обіймав багато різних посад. Найбільш запам'ятався головуванням у Верховній Раді в буремні 90-ті, коли йому, колишньому компартійному діячеві, доводилося усмиряти у сесійній залі комуністів і різноманітних реваншистів, які ніяк не могли змиритися з незалежністю України. Сам Плющевий стиль ведення засідань ВР - це одна велика цитата. А його вислів "включіть мікрохвона у задньому проході" став своєрідною візитівкою цього політика. "ДС" вирішила згадати найяскравіші висловлювання Івана Степановича Плюща.


"З дитинства і по сьогодні від трудових ста грамів не відмовляюсь"

"Я за життя стiльки сала з'їв, що соромно свиням в очi дивитися"

"Перші двадцять років життя мене мучила одна думка: як наїстися"


"Колись Ленін писав, що ми досягнемо такої продуктивності праці, що відхожі місця будемо робити з дорогоцінного металу. От якби хтось підняв його років 20 тому і показав наші відхожі місця... Ви думаєте, чому нас весь світ так боявся? Тому що іноземцям ставало страшно, коли вони в наші громадські туалети заходили!"

"Будучи головою Київського облвиконкому, зібрав усіх дільничних області та сказав: не дай Бог вам у якоїсь бабусі в селі забрати пляшку самогону, яку вона вигнала, щоб розплатитися за привезені дрова або солому, погони позриваю"


"Вони хочуть впихнути невпихуєме. Ну то чого ж його пхати, як воно не лізе"

"Депутат! Депутат! Не помню хвамілії - той, шо у піджаку! Відійдіть від мікрохвона і займіть своє місто"

"Депутат Заєць! Не стрибайте по залу! Ви ж не в лісі"


"У Ющенка було різношерсте оточення... Було таке, яке, нажаль, мало перевагу. У чому? Це вже сьогодні з'ясовують правоохоронні й інші органи. Це оточення нікуди не відійшло. Вже не сидить у кабінеті, але ходить у коридорах. І президент повинен розуміти: або він з ним, або вони не повинні ходити навіть у коридорах"

"Хлопці, ну, дайте їй (Тимошенко) якогось шарфа, а то вона вже посиніла вся"

загрузка...