Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

Кличко підтримає на виборах своїх друзів-"регіоналів"

Пятница, 15 Августа 2014, 10:15
На округах у Києві ми можемо стати свідками повторення двобоїв 2012-го року. Але фортуна цього разу посміхнеться не фаворитам тих виборів

На 4 з 13 округів у Києві розгорнеться війна між переможцем кампанії 2012-го року, себто нинішнім депутатом, і його головним опонентом шестирічної давнини. То ж матимемо пари: Ксенія Ляпіна vs Олександр Супруненко (депутат Київради, брат екс-зятя Черновецького и колишній "регіонал"), Олександр Бригинець vs Вадим Столар (депутат Київради, колишній нардеп-"регіонал", якого вважають близьким до Президента Петра Порошенка), Володимир Ар'єв vs Олександр Третьяков (колишній нардеп від "Нашої України", бізнесмен), Віктор Пилипишин vs "свободівець" Юрій Левченко. Ще на двох округах очікується борня між переможцем 2012-го року та бронзовим призером: Леонід Ємець vs Алла Шлапак (депутат Київради, випускниця "молодої команди" Черновецького, яку останнім часом уперто сватають на посаду голови Печерського району) та Олександр Чорноволенко vs Валерій Миронов (екс-зам Черновецького, бізнесмен).

За кожним із цих протистоянь у 2012-му році своя історія, свої спонсори і свої результати. Не секрет, що багатьом столичним мажоритарникам від "Батьківщини" фінансово допомагав Петро Порошенко. Таким чином Петро Олексійович отримав неформальну групу в парламенті, яка йому так в пригоді й не стала. Але тоді були інші часи, бренд Об'єднаної опозиції не вимагав занадто великих капіталовкладень. Сьогодні ж такі політики як Ар'єв, Ємець і особливо Бригинець опинилися під загрозою не потрапляння до парламенту. Якщо у перших двох немає достатньої кількості коштів аби боротися з добре фінансованим опонентом, то конкурент Бригинця до всього ще й близький до і до Порошенка, і до Кличка. То ж мер Києва може стати VIP-агітатором за Столара на Оболоні. Отож шанси Бригинця у двобої зі Столаром примарні. Хіба у список Юліної "Батьківщини" візьмуть. Щоб колишньому "регіоналу" повністю розчистити дорогу до перемоги.