Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

Медведчук почав війну з людьми Суркова

Вторник, 26 Мая 2015, 18:00
Кум Путіна вирішив виступити захисником Ріната Ахметова у «ДНР», що може мати для останнього погані наслідки

Фото: depo.ua

Водночас, схоже, що головне завдання Медведчука полягає у проведенні зачистки "влади" ДНР від людей, що орієнтуються на "неправильних" людей у Кремлі.

Днями у деяких ЗМІ звернули увагу на різку зміну курсу відверто проросійського сайту Віктора Медведчука "Український вибір" до верхівки сепаратистів у ДНР. Так, за останній тиждень на цьому "ватному" порталі була опублікована низка матеріалів з вкрай жорсткою критикою "уряду" ДНР, зокрема - так званого "міністра доходів і зборів" Олександра Тимофєєва, також відомого в Донецьку, як "Ташкент". "Медведчуковці" напряму звинуватили Тимофєєва у рейдерських захопленнях та віджиманні чужого майна. Зокрема, в захопленні мережі супермаркетів "Мультіторг" (вона ж - Амстор), а також витісненні з ДНР бізнесу Ріната Ахметова і банкрутство "Макіїввугілля".

З одного боку, такі заяви у разі правильного їх "відмивання", можуть бути розраховані на жалість в Україні: мовляв, дивіться на докази того, що любитель "гудків" Ахмєтов став на Донбасі безневинним страждальником і жертвою сепаратистів. З іншого боку, публічна "адвокатська" діяльність Медведчука - це чиста "підстава" для донецького олігарха. Враховуючи, що кума Путіна в Україні не сприймає ніхто, а шкодувати за втратами Ахмєтова на Донбасі й так мало хто збирається, протекція з боку Медведчука - "чорна мітка" на найбагатшому олігархові України.

Враховуючи, що кума Путіна в Україні не сприймає ніхто, а шкодувати за втратами Ахмєтова на Донбасі й так мало хто збирається, протекція з боку Медведчука - "чорна мітка" на найбагатшому олігархові України

Втім варто звернути увагу на те, що "медведчуковці" разом з Тимофєєвим почали "пощипувати" одного з керівників ДНР Дениса Пушиліна. Йому ставлять в провину небажання створювати єдине утворення з ДНР та ЛНР та приписують виступи на користь повернення в Україну. Ось невелика цитата зі статті "медведчуківського" сайту: "Особого внимания заслуживает позиция Тимофеева относительно формата существования нового государства. Он открыто готов пожертвовать созданием обьединения двух республик в пользу одного марионеточного ДНР. В этом его поддерживает МММ-щик Пушилин, который мечтал до всех событий где бы взять денег, чтобы открыть овощной ларек на рынке; а сегодня активно выступает в СМИ против Новороссии и за придание особого статуса Донецку в составе Украины".

Варто враховувати, що Пушилін відомий тим, що напряму орієнтований на одного з одіозних кремльовських пропагандистів Владислава Суркова. Цю інформацію сам Пушилін підтверджував, публічно заявляючи про те, що спілкується з людьми Суркова. Зараз багато говориться про внутрішньовидову боротьбу у путінському середовищі. Крім конфлікту по лінії "ФСБ - Кадиров" також звертають увагу на кулуарну боротьбу по лінії "Сурков-Володін". Дуже схоже, що В'ячеслав Володін, який займає посаду першого заступника голови Адміністрації Президента РФ, за підтримки Медведчука намагається прибрати людей Суркова подалі від керівництва терористами.

Історія з "віджимом" підприємств Ахмєтова може бути лише вдалим приводом для зняття неугодних Володіну людей. В будь-якому разі Ахмєтову краще було б якомога швидше відмовитися від послуг Медведчука, бо це йому буде коштувати дуже дорого. І справа буде не тільки у втрачених активах на окупованому Донбасі, але й у тому, що парадигма "Ахмєтов - товариш Медведчука без активів в ДНР" може легко трансформуватися у парадигму "Ахмєтов - зрадник без активів взагалі"...

Источник: ДеПо.ua