Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

Навіщо Путін займається мазохізмом

Среда, 6 Августа 2014, 11:10
Скликане Росією екстрене засідання Радбезу ООН очікувано завершилось для Москви черговою ганьбою

Чуркін в ООН знову включив дурника

Росія забажала зібрати екстрене засідання ООН по Україні. Востаннє на вимогу РФ Радбез терміново збирався 2 травня. Тоді росіяни хотіли довести, що Україна не має права наводити лад на власній території, бо, бачте, їм не сподобалася АТО тоді ще в районі Слов'янська. Нині це місто, разом із ним і переважна більшість території Донеччини і Луганщини, вже очищені від російських терористів. А Москва все ніяк не заспокоїться.

Цієї ночі Віталій Чуркін розповідав, що його країна за введення "гуманітарних конвоїв" на українські землі Донбасу. У світі добре розуміють, що це за "гуманітарні конвої" і яку гуманітарку вони привезуть: ПЗРК, бетеери, "буки", танки. "Парадоксально, що Росія скликає обговорення гуманітарної кризи, яку вона ж і створила. Саме дії сепаратистів призводять до погіршення ситуації в Луганську й Донецьку, туди, де немає сепаратистів, люди повертаються", - відповів на пропозиції Чуркіна представник Великобританії.

То ж, навіщо було збирати Радбез ООН, якщо наперед було зрозуміло, що все закінчиться черговою ганьбою РФ та її Чуркіна? По-перше, поставивши на кордонах з Україною більше 40 тисяч "м'яса", десятки танків і літаків, Росія намагається прикрити власну дупу фіговим листком оонівських засідань. Мовляв, ми ж попереджали, а ви не захотіли скористатися пропозицією про "конвої". Нам нічого не лишалося, як приперти "гуманітарку" без дозволу. Світ скаже: це не допомога, а пряма агресія. На що Чуркін знову включить дурника, так як він це вміє робити і відповість: так ми ж використали всі можливості. Це ООН винна, а ми тут ні до чого. Після чуркінського "конфузу" з пасажирським літаком навряд чи варто очікувати від цієї людини іншої поведінки. Звісно, рішення прийматиме не Чуркін, а Путін. Звідси припущення, що нічний Радбез скликався росіянами для свого головного глядача. Аби він отримав порцію адреналіну від того, як в ООН вовтузять його кишенькового Чуркіна. І нарешті віддав наказ розпочати війну. Себто, "надання гуманітарної допомоги".

По-друге, вочевидь Путін на роздоріжжі - активізувати агресію означає зіграти в російську рулетку, відступити - від слабака відвернуться накручені пропагандою росіяни. У тому, що у Кремлі рішення про вторгнення вже прийняте, і давно, мало хто сумнівається. Але поки його немає, а отже Путін вагається. Чи відступиться від свого плану? Якщо у першому акті вистави на стіні висить гвинтівка, то в останньому вона вистрілить. А тут не гвинтівка, а ціла армада на кордонах. До того ж її кількість зростає. Поки все це стоїть виключно для психологічного тиску. Чи рушить після чергового провалу РФ на Радбезі? Та його і збирали для провалу, щоб показати росіянам нову серію агітаційного кіно "Нас ніхто не любить". Це просто відтягування часу. Бо і Путіну і хочеться, і піджилки трясуться.