Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

Росія дала вказівку брати в полон українських VIP

Четверг, 7 Августа 2014, 14:17
Спеціальні групи диверсантів будуть полювати на керівництво сил АТО та відомих політиків, щоб використовувати їх для антиукраїнської пропаганди

Кремль планує розпочати справжнє полювання на важливих персон з числа українського військового командування та політиків, які перебувають в зоні АТО чи поблизу неї. Про це "ДС" повідомило джерело в силових структурах сусідньої держави. Захоплених, таким чином, VIP-фігур надалі будуть "доппрашивать с пристрастием" і використовувати їх "зізнання" проти Києва. Зокрема, за задумом Кремля, такі полонені мають розповідати про те, що українські військові нібито обстрілюють мирні квартали, щоб "знищити мирних громадян, яким не до вподоби нова влада" або ведуть вогонь по російській території, провокуючи "стриманих військових РФ" на повномасштабний конфлікт.

Власне, саме так Москва вже ось кілька тижнів намагається використовувати полонену льотчицю Надію Савченко. А сьогодні російська поліція заарештувала ще п'ятьох наших офіцерів, які були вимушені відступити з зони АТО на територію Росії. Загалом прокуратура РФ відкрила кримінальні справи на 18 наших військовослужбовців. Але це тільки початок. Захопивши більш цінних полонених, а це можуть бути генерали чи народні депутати, Росія зможе влаштовувати показові "судові процеси над київською хунтою" або маніпулювати вирваними з контексту у них в ході допитів фразами для антиукраїнської пропаганди.