Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

Син Литвина теж зібрався в депутати

Пятница, 19 Сентября 2014, 16:50
Колишній голова Верховної Ради пропихає в парламент через рідну Житомирщину свого 25-річного сина

Фото: unian.net

Іван Литвин - син діючого депутата та колишнього голови Верховної Ради Володимира Литвина балотується в депутати. Іван Володимирович був зареєстрований учора кандидатом на 66 окрузі (з центром в місті Малин), розташованому в рідній для його батька Житомирській області.

Цей округ є сусіднім до 65-го, де в 2012 році обирався сам Володимир Литвин і, очевидно, балотуватиметься і цього разу. Відтак, двом родичам буде значно простіше проводити агітацію за свої кандидатури. Крім того, судячи з усього, Литвин молодший отримає сприяння і президентської команди. Адже в 66 окрузі "Блок Петра Порошенка" висунув маловідомого Михайла Фуртаєвича, що схоже на банальне "зливання округу" сину Володимира Литвина, з яким, як подейкують, у президента давні приятельські стосунки.

Цікаво, що основним конкурентом Івана Литвина в обраному окрузі буде діючий депутат від Партії регіонів Віталій Журавський (в березні покинув фракцію ПР і перейшов в групу "Економічний розвиток", підконтрольну колишньому голові адміністрації Віктора Януковича Сергію Льовочкіну). Останній нещодавно став героєм кумедної історії, побувавши в смітнику під стінами парламенту, куди його "люстрував" обурений натовп.

Cудячи з усього, Литвин молодший отримає сприяння і президентської команди. Адже в 66 окрузі "Блок Петра Порошенка" висунув маловідомого Михайла Фуртаєвича

Сам Іван Литвин поки що нічим широкому загалу не відомий. Хіба що скандальним весіллям з донькою іншого авторитетного політика, колишнього "регіонала", а нині позафракційного Андрія Деркача, яке відбулося 25 січня, після перших жертв Євромайдану, неподалік від епіцентру протистояння, і на якому виступали Філіп Кіркоров та Ані Лорак.

Іван Литвин є членом політичної сили свого батька - Народної партії, входить в осередок київської організації. Однак, для балотування вибрав менш проблемну і краще знайому для сімейства Литвинів Житомирську область. Що й не дивно, адже в столиці конкуренція значно більша. Зрештою, кандидати з таким прізвищем навряди чи матимуть в Києві шанси на перемогу.