Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

Як убити карлика Пу

Четверг, 28 Августа 2014, 17:02
Москва почала вторгнення. Це бачать всі, окрім боягузів з Європи. Мотивувальними заявами до мужності їх не стимулюєш. Нам слід готуватися до війни

Ескалація конфлікту на сході - це спроба Кремля здійснити військовий бліцкриг. Програма мінімум - повернути позиції, відвойовані українськими силовиками та захопити Приазов'я. Програма максимум - війна за "Новоросію". Тобто, захоплення південних областей України, головне - Одеси - і з'єднання цих територій з Придністров'ям. Про цей план Путіна писалося ще задовго до російської агресії на Донбасі. А коли почалося повномасштабне вторгнення наші партнери з ЄС поховалися по норах і чекають, чим усе закінчиться. Заклики МЗС України до європолітиків нарешті схаменутися - правильний крок, але "фрау Ріббентроп" вже все сказала ще після візиту до Києва. Обама ж, схоже, взагалі втратив дар мови. Тому українському Президенту марно сподіватися на допомогу Заходу. Той буде хіба що чергове "мастурбований".

Сподіватися ми можемо хіба що на себе і... громадян Росії. Сьогоднішній багатолюдний мітинг біля будівлі Міністерства оборони доводить, що українське суспільство вимагає від влади думати і діяти швидше. Бо інакше агресор швидко втілить і програму мінімум, і програму максимум. Зараз звідусіль повилазили усілякі диванні "генералісимуси", які вчать як правильно воювати, і навмисно для російських телекамер розповідають про дезертирство і бунти серед військових. Чим лише посилюють панічні настрої і підіграють ворогу. Спецслужбам необхідно негайно і дуже жорстко припинити дії цих провокаторів.

Маємо розуміти, що план нашої оборони має бути один єдиний. Жодного населеного пункту, жодного інфраструктурного об'єкту росіяни не повинні взяти, не понісши серйозних втрат. Чи повинні ми забути про Донбас і переключитися на оборону значно важливіших з геополітичної точки зору земель Приазов'я і Причорномор'я? Ми маємо тримати оборону по всьому фронту. І тут без кожного українця, кожного маріупольчанина, бердянця, херсонця чи одесита не обійдеться. Пересидіти війну у підвалі не вийде. Бо рашисти йдуть, аби зруйнувати Маріуполь, Бердянськ, Херсон і Одесу. А потім і Київ. Донетчани й луганці також думали, що втечуть від війни або пересидять її. Не вийшло. Окупанти мають отримати в Україні справжню вітчизняну війну. І чим більше тут загине російських окупантів, чим більше вантажів "200" поїде до Росії, тим швидше прийде кінець Путіну. Росія трохи забула про тисячі вбитих і десятки тисяч покалічених солдат в Чечні. Варто їй нагадати. Аби громадяни РФ щодня сотнями оплакували своїх вояків, які загинули не за свою Батьківщину, а за ідіотизм Путіна. І так буде.

Що ж до західних політиків, то путінська агресія проти України показала, що ніякого Європейського Союзу, ніякого НАТО немає. Це - фікції. Штучні утворення. "Німецька народна республіка", "Французька народна республіка", "Чеська народна республіка"... Які тремтять від страху перед карликом Пу.