Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

Як відморозиться Путін

Четверг, 17 Июля 2014, 22:57
Якщо хтось думає, що збитий літак зупинить російську агресію, той глибоко помиляється. Путін, максимум, візьме паузу на три-чотири дні

Все, що сьогодні і завтра говоритимуть російські ЗМІ - це нісенітниця для місцевих зомбоящиків. Все що говоритиме офіційний Кремль - це теж повна дурниця, на яку можна не звертати увагу. Росіяни будуть говорити як папуги одне й те саме - українська армія (Правий сектор) підбили малайзійський літак, щоб очорнити РФ, а заодно й ДНР та ЛНР.

Що говоритиме світ теж майже зрозуміло. США наполягатимуть на тому, що це зробили росіяни через своїх терористів. Європейці, включно з найбільш постраждалими голландцями наполягатимуть на тому, щоб відбулося усестороннє і ґрунтовне дослідження. Нагадаю, що всестороннє і ґрунтовне дослідження літака, в якому розбився Качинський по суті не завершено і досі, хоча й минуло кілька років. Путін знає - йому потрібно тягти час. І ще йому потрібно прибрати з території України російські Буки. Або навпаки, просто десь заховати. Поки що. І судячи з усього буде обрано другий варіант, бо якісь божевільні знову щось викладуть в інтернет.

Але це не значить, що каравани з російськими військовими перестануть перетинати кордон України. Можливо, сьогодні вночі і не будуть. Але завтра, 100% почнуть перетинати, бо без них подохне неіснуюча ДНР та ЛНР. Літак малайзійських авіаліній буде жити своїм життям, а війна своїм. Чому? Бо Путін не вірить, що ЄС вживе проти РФ реальні секторальні санкції. Він вірить в інше - в те, що керівник, до прикладу, Австрії скаже, що треба в усьому розібратися і не треба звинувачувати росіян до того, як не було проведене розслідування. І його підтримає керівник Кіпру чи Словенії. А Меркель, Оланд та інші мовчки це проковтнуть. Саме так думає Путін. І, на жаль, він має рацію. Його головне завдання звести все до формули: "Не треба поспішати". І ця формула наш головний ворог.

Що повинна зробити Україна - зробити все від себе залежне, щоб розслідування відбулося максимально швидко і тут США, судячи з усього, готові допомагати. Ще потрібно найняти нормальних піарників, які задовбають уряд Нідерландів, щоб той зайняв жорстку позицію. Паралельно, треба не поскупитися і зробити масовану піар-акцію по всіх світових ЗМІ, включно з азійськими, де розповісти про те, що твориться на Донбасі через призму збитого росіянами літака. І це треба починати робити вже зараз. Бо завтра може бути пізно. Адже росіяни вже почали писати свою маячню.

А ще, паралельно, треба буде воювати і максимально кричати про російських військових, які працюють на терористів. Наше головне завдання на найближчі два тижні змусити ЄС оголосити, що санкції будуть введені.