Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

Зачистка Майдану – удар під дих Тимошенко

Четверг, 7 Августа 2014, 11:22
Зачистка центру столиці від майданівських самоселів, яких останнім часом фінансували люди Юлії Тимошенко, завдає удару по лідерці «Батьківщини"

Сьогодні близько трьохсот комунальників під охороною правоохоронців і бійців батальйону "Київ" розпочали зачистку центру Києва від барикад і палаток, в яких після закінчення Революції Гідності мешкали кількасот майданівців. Зачистка Майдану супроводжується конфліктами між правоохоронцями і сотнями самооборони. Останні підпалили шини, дим від яких видніється далеко за межами центру.

Слід зауважити, що останнім часом до людей, які жили на Майдані, виникало безліч запитань як у правоохоронців, так і в мешканців Києва. Про те, що Майдан деградував, що там нині живуть волоцюги і розбишаки, не говорив тільки ледачий. Цього тижня правоохоронці присікли спробу осіб, які називали себе самообороною Майдану, захопити ресторан на бульварі Тараса Шевченка. Ще до цього виникало декілька неприємних інцидентів, у тому числі з погрозами в бік журналістів.

Власне все йшло до зачистки Майдану, мешканців якого останнім часом, за інформацією "ДС", фінансували люди з оточення Юлії Тимошенко. Вони мали на меті зберегти Майдан до парламентських виборів, аби мати у своїх руках знаряддя тиску на владу. Сьогоднішня зачистка центру Києва означає, що це знаряддя у команди екс-прем'єра відбирають. Зникає й ще одна можливість для тиску - погрози повторення революції в разі невиконання можновладцями вимог Революції Гідності. Зокрема, проведення люстрації. Тепер стає зрозуміло, що ніякого Майдану-3 влада не допустить.