Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

Жеваго знову став спонсором «Батьківщини»

Суббота, 5 Сентября 2015, 14:05
2 вересня житомирську обласну організацію «Батьківщини» очолила Анжеліка Лабунська. Відтепер вона куруватиме всі питання виборчої кампанії. А це може означати, що Костянтин Жеваго і Юлія Тимошенко знову стали партнерами

Фото: berdichev.biz

Анжеліка Лабунська пов'язана з жевагівськими "фініками" ще з 1995-го року, коли очолила юридичний департамент у "Фінанси і кредит". Політичні уподобання Анжеліки Вікторівни змінювалися, проте її незмінно вважали людиною Жеваго. Тому повернення Лабунської у "Батьківщину", та ще й на посаду очільниці Житомирського партійного осередку, свідчить, що власник "Фінансів і кредиту" і Юлія Тимошенко знову партнери. І це досить цікавий поворот, враховуючи той момент, що "Батьківщина" може покинути коаліцію і перейти в опозицію. А ще поновлення партнерства між Жеваго і Тимошенко може означати, що у першого, окрім Полтавщини, є види й на Житомирщину. Де у списках "Батьківщини" можуть з'явитися люди з "фінікової" бізнес-імперії.

Житомирський політбомонд сприйняв повернення Лабунської до Юліної партії неоднозначно. Адже історія її стосунків з цією політсилою вкрай складна. Партійці з досвідом добре пам'ятають політичні коливання Лабунської у часи її депутатства. У 2012-му році вона перемогла на мажоритарному окрузі в Житомирській області завдяки опозиційній риториці. Опоненти переможниці тоді зауважували, що партія Тимошенко кулуарно дозволила самовисуванці піаритися на своїй символіці. І саме завдяки цьому та отримала мандат.

Але з появою Лабунської на чолі осередку в Житомирі пов'язують ще один цікавий момент. За інформацією "ДС", "Батьківщина" має намір підтримати на виборах мера Житомира нинішню очільницю міської ради Любов Цимбалюк. Яка, як кажуть у обласному центрі, має давні добрі стосунки з Сергієм Пашинським. Колишнім соратником Тимошенко, а нині - "фронтовиком" Яценюка. Саму ж Лабунську називають кумою Пашинського. Така ось вимальовується передвиборча інтрига.