Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

22 червня проросійські сили готують провокації у Києві

Среда, 11 Июня 2014, 11:00
У цей день відбудеться хресна хода "проти війни на Донбасі й євроінтеграції України"

Ініціатором хресної ходи стали об'єднання "Православный выбор" і "Союз православных граждан". Учасники, за словами організаторів, будуть протестувати проти "інтеграції України в чужу і ворожу нашому народу західну цивілізацію - Євросоюз-євросодом", оскільки "Україна є складовою частиною православної цивілізації"". Акція присвячена 73-й річниці початку "війни Заходу проти Руського миру".

Якщо Друга світова - це "війна Заходу проти Руського миру", то "православний вибір" "православних громадян" - відверта брехня і провокація. Цікаво, на кого розрахована ця брехня - адже Путін щойно повернувся з Нормандії, де святкував ювілей відкриття Другого фронту разом з лідерами колишньої антигітлерівської коаліції. То де і хто той "Захід", який розв'язав "війну проти Руського миру"?

Ну, звичайно, аналогія мусить бути прозорою. Тоді на "Руський мир" напали фашисти. Пакт Молотова-Ріббентропа сором'язливо замовчуємо, та він і не був підписаний 22 червня. До того ж від нього постраждали поляки-католики та, що навіть приємніше, галичани-уніати. Тобто ця справа, треба думати, була навіть богоугодною. А тепер "війна на Донбасі" розв'язана "Заходом проти Руського миру" - ті самі "фашисти" за підтримки Держдепа і Європи. Нам натякають, що історія повторюється.

Втім, ця хресна хода, окрім суто медично-психіатричної цікавості, може становити практичний інтерес. "Православні громадяни" відверто викликають вогонь на себе. Вони просто напрошуються на неприємності. Вони їх чекають і готові про них благати. Картинка "утисків православ'я в Україні" мусить дійти до російського телеглядача за будь-яку ціну. Тому про хресну ходу всіх попереджають заздалегідь - нехай "бандерівці" й "правосєкі" готуються.

Проросійські "православні громадяни" напевне не отримали і не отримають благословення УПЦ на цю акцію - бо акція відверто політична, а не церковна. До того ж ці організації давно офіційно засуджені церквою за "політичне православ'я" (лідер СПГ В.Лукіяник навіть був відлучений від церкви). Та дарма, вони все одно називатимуть її "хресною ходою" і "молебнем". До того ж УПЦ їм "не указ" - бо вони діють від імені "Руського миру", від якого в УПЦ останнім часом постійно відступаються. Саме на "православних громадян", а зовсім не на власну "українську доньку" тепер вся надія Московської патріархії - їм тільки і залишилося що демонструвати "прагнення українців до православної цивілізації". Дарма, що вони фріки на службі у фріків - російські телеглядачі до фріків звикли і навіть навчилися ставитися до них серйозно.

До речі, ця хресна хода, яка має початися "від Києво-Печерської Лаври" (що робить Лавру нібито співучасником події) стане черговою проблемою для УПЦ. Вона буде змушена коментувати, виправдовуватися і запевняти, що вона тут ні до чого. "Православні громадяни" свідомо "підставляють" УПЦ. Своїм клоунським протистоянням "Євросодому" і взагалі "Заходу" вони викликають чергову хвилю суспільного невдоволення "московськими попами", чиї постаті легко вгадуються за іконами імператора Миколи ІІ - улюбленим атрибутом цієї потішної православної раті. Це буде маленька помста Москви УПЦ за непевність щодо свого "цивілізаційного вибору" і заодно нагадування про те, що навіть будучи "нев'їздним", московське керівництво все одно залишається господарем в Києві.