Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

Напади на жінок в Кельні: Путін, ІД чи маргінали?

Суббота, 9 Января 2016, 09:50
90 нападів тільки на жінок і тільки в одному місці аж надто нагадують сплановану кимось акцію. Питання в тому, чи це локальна війна кримінальників чи міжнародна гра когось із геополітичних гравців?

Ні в Берліні, ні в Бонні ні в Штутгарті жодних аномальних нападів на жінок не було. Жертвою став тільки Кельн. Пізніше з'явилися заяви про Хельсінки, але там все не було так масово (принаймні так поки виглядає). Простіше кажучи, відбулася дивна акція в одному конкретному місці. Суть цієї масової кримінальної акції - напади на жінок (тільки на жінок!), при цьому крім сексуальних домагань зникають і речі. Для кишенькових злодіїв це нехарактерно, бо вони крадуть і в чоловіків. Для ґвалтівників - нехарактерне таке масове скупчення в одному місці. Головне питання, яке потребує відповіді, Кельн - це випадковий збіг трагічних обставин чи все-таки спланована акція.

Насправді, якщо говорити про сплановану акцію, то тут може бути кілька варіантів відповіді на питання, хто планував. Перша (в різних модифікаціях) - це дурість новітніх бандформувань, які просто вирішили підзаробити. Звідси може бути й тупуватий і сексуально-збочений гоп-стоп щодо жінок.

Другий варіант - це спланована кимось акція, щоб посіяти паніку в ЄС і при цьому розпочати внутрішньо європейську війну проти мігрантів. Ціль такої війни - паніка, погіршення можливості правлячої партії на виборах і меншою мірою - переведення стрілок на Туреччину, яка не справляється зі своєю місією зупинки мігрантів. Тобто, в той момент, коли надзусиллями Меркель та її союзника Олланда, вдалося вгамувати питання мігрантів, хтось міг спланувати просту і ефективну акцію і проти самої Меркель, і проти ЄС в цілому. І тут можна не сумніватися, що вже найближчим часом європейська преса почне шукати російський слід.

Хоча, теоретично, можуть існувати й інші варіанти. Так, за всім цим можуть стояти радикальні ісламісти (до прикладу з ІД), які, таким чином, відкривають другий фронт і переносять бойові дії в Європу. Є версія, що за цим можуть стояти і крайні праві, які на цьому фоні різко збільшують підтримку виборців.

Поки поліція мовчить і політики бояться говорити про сплановану акцію. Є висока вірогідність, що все це буде подано як простий гоп-стоп і справу спробують максимально швидко зам'яти. Головне питання - чи готові європейські спецслужби надалі боротися з такими "витівками некерованих мігрантів"?

Больше новостей о событиях за рубежом читайте в рубрике Мир