Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

#ГолосуюНепоПриколу: Почему каждому украинцу необходимо присоединиться к этому флешмобу (ФОТО, ВИДЕО)

Среда, 27 Марта 2019, 18:10
Лидер группы "Океан Эльзы" Святослав Вакарчук, от которого многие украинцы ожидали, что он будет баллотироваться на пост президента Украины, призывает общество добросовестнее относиться к гражданскому долгу, проголосовать на выборах и сделать это серьезно

Вакарчук подчеркивает, что "будущее - это не прикол", его нельзя выиграть в лотерею, что "свобода - не авантюра, она требует ответственности, а не саркастического безразличия" и что "победа - это не персональная амбиция, она требует надежной команды, а не случайных людей, собранных на хайпе", информирует "ДС" со ссылкой на Depo.ua.

"Выборы Президента Украины для меня не прикол", - подчеркивает он.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

#ГолосуюНепоПриколу От і настав час, коли ми з вами маємо виконати наш громадянський обов"язок: проголосувати на виборах Президента. Відмовившись від балотування на найвищу посаду в державі, я не відмовляюсь від власної відповідальності за долю країни. Я не збираюсь стояти осторонь. Я не маю права мовчати. Саме тому сьогодні, за декілька днів до відкриття виборчих дільниць, дозвольте поділитись з вами тим, як буду голосувати я. Дорогі українці, майбутнє не можна виграти в лотерею. Майбутнє – це не прикол. Його здобувають відважні, але й відповідальні. Майбутнє, як і доля країни, в наших руках. Давайте не підведемо тих, для кого свобода і гідність – не пусті слова, а омріяна мета, за яку вони віддавали найдорожче. Свобода - не авантюра, вона вимагає відповідальності, а не саркастичної байдужості. Зміни - не випадковість, вони вимагають наполегливості, а не нетерплячості. І нарешті, перемога - це не персональна амбіція, вона вимагає надійної команди, а не випадкових людей, зібраних на хайпі. Вибори Президента України для мене не «прикол». Тисячі наших співвітчизників, в тому числі молодих людей, віддавали своє життя і віддають прямо зараз для того, щоб ми з вами могли вільно обирати. Пам"ятаймо про це. Голосуймо відповідально! Голосуймо не «по приколу»!. Не вбиваймо мрію.

Публикация от Океан Ельзи (@okeanelzy_official) 27 Мар 2019 в 2:22 PDT

Стоит отметить, в соцсетях поняли призыв буквально, ибо голосование "по приколу" давно ассоциировалось с фаворитом соцопросов Владимиром Зеленским.

Больше новостей о политической жизни Украины читайте в рубрике Государство