• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроекты

«Регіонали» не вірять, що в Кернеса стріляли

Представники Партії регіонів засумнівалися у вірності Геннадія Кернеса їх партійним ідеалам
Реклама на dsnews.ua

Народний депутат від фракції Партії регіонів Дмитро Святаш запропонував Верховній Раді України створити тимчасову слідчу комісію (ТСК) для розслідування замаху на мера Харкова Геннадія Кернеса. Відповідний проект постанови №4860 сьогодні з"явився на сайті ВР. Доцільність створення такої комісії в документі пояснюється необхідністю "одержати повну та достовірну інформацію щодо обставин замаху на вбивство Геннадія Адольфовича Кернеса". Крім того, Святаш пропонує віддати всі керівні посади в ТСК представниками ПР. Зокрема, очолити комісію планує сам Святаш, взявши собі в заступники колег по фракції Ірину Бережну та Анатолія Денисенка (обоє пройшли в парламент в Харкові).

Нагадаємо, 28 квітня 2014 р. мер Харкова отримав вогнепальне поранення, за попередньою версію, від снайпера, в спину. Зараз Кернес знаходиться на лікуванні в Ізраїлі. Розслідуванням цієї справи вже займається міліція, яка відкрила кримінальне провадження за фактом замаху на вбивство. Відтак, виникає питання: чому соратники по партії харківського мера вирішили розслідувати замах на свого колегу на парламентському рівні, тим більше, що досі ніхто ніяких нарікань на роботу міліції не мав. Відповідей на нього може бути дві. Наприклад, "регіонали" можуть сумніватися в об"єктивності розслідування справи правоохоронцями, які їм вже не підконтрольні. Хоча, більш вірогідним виглядає інший варіант.

Цілком вірогідно, що представники Партії регіонів засумнівалися у вірності Геннадія Кернеса їх партійним ідеалам. Адже, на відміну від Донецької області та Луганської області, де сьогодні проходить шабаш сепаратистів, у Харківській області владі вдалося дати їм відсіч і взяти ситуацію під контроль. Більше того, ні для кого не було секретом, що деякі свої дії Кернес координував з Ігорем Коломойським. Це можуть підтвердити і записи розмови Коломойського і Кернеса, які з"явилися нещодавно в інтернеті. Відтак, створивши ТСК по розслідуванню замаху на мера Харкова, "регіонали", очевидно, прагнуть не стільки вияснити всі деталі цього злочину, скільки знайти і оприлюднити компрометуючі факти з життя Геннадія Кернеса. І, очевидно, в пресі буде запущено конспірологічну версію, про яку і так багато говорилося в соцмережах, що Кернес сам інспірував напад на себе.

    Реклама на dsnews.ua