• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроекты

Декларация о координации оппозиции: единого кандидата таки не будет (текст)

Единый кандидат появится только во втором туре. А к первому туру единства достичь уже не получилось
Реклама на dsnews.ua

м. Київ, 18 травня 2013 р.
Проти диктатури, за європейський вибір
Декларація про координацію дій у боротьбі з режимом Януковича

Об’єднана опозиція «Батьківщина», партія УДАР та Всеукраїнське об’єднання «Свобода» 18 травня 2013 року, в День Європи, в присутності десятків тисяч співвітчизників, які зібралися підтримати ідею вступу України до Європейського Союзу і підписання Угоди про політичну асоціацію та зону вільної торгівлі з ЄС, беруть на себе зобов’язання єдиною командою перемогти антиукраїнський кримінально-мафіозний режим так званої «Сім’ї» Януковича на чергових чи дострокових виборах глави держави.

«Батьківщина», УДАР та «Свобода» діятимуть разом на всіх етапах боротьби з диктатурою, в тому числі і під час виборів Президента. Ми будемо узгоджувати дії на всіх етапах кампанії з обрання нового глави держави – починаючи з закону про вибори і визначення оптимальної стратегії кампанії, завершуючи спільним контролем за підрахунком голосів і встановленням справжніх результатів народного волевиявлення. Тільки узгоджені дії всіх опозиційних сил дають шанс перемогти таке зло як чинний режим.

При збереженні існуючого порядку обрання Президента кожна з трьох політичних сил підтримає того кандидата від цих сил, який вийде до другого туру, і кожна працюватиме на його перемогу з повною віддачею та тотальною мобілізацією власних ресурсів, навіть якщо такий кандидат і належатиме до іншої політичної сили.

Якщо режим Януковича у властивий йому спосіб протисне перехід до обрання Президента в один тур, «Батьківщина», УДАР та «Свобода» визначать єдиного кандидата вже в першому турі.

«Батьківщина», УДАР та «Свобода» постійно координуватимуть стратегію та тактику передвиборчої кампанії, вноситимуть до них оперативні технологічні корективи у відповідності з мінливою політичною ситуацією.

Реклама на dsnews.ua

«Батьківщина», УДАР та «Свобода» дадуть спільну оцінку й жорстко протидіятимуть тим кандидатам у Президенти, які, прикриваючись опозиційністю, братимуть участь у виборах з метою розпорошити на догоду Януковичу голоси опозиційно налаштованих виборців.

Разом борючись з режимом за політичні, економічні та соціальні права громадян, «Батьківщина», УДАР та «Свобода» спільно діятимуть в парламенті та поза ним.

Єдність опозиційних сил є головною запорукою перемоги над Януковичем, повернення України на європейський шлях демократичного, економічного та соціального розвитку.

Голова фракції «Батьківщина» у Верховній Раді Арсеній ЯЦЕНЮК

Голова фракції «УДАР» у Верховній Раді Віталій КЛИЧКО

Голова фракції «Свобода» у Верховній Раді Олег ТЯГНИБОК

    Реклама на dsnews.ua