• USD 36.6
  • EUR 38.5
  • GBP 44.9
Спецпроекты

Гра Путіна. Дезертира затримувати не можна, бо Кремль не звільнить моряків

Історія із дезертиром на прізвище Великий, якого спочатку звільнили за допомогою Медведчука, а потім, після обшуку, не затримало СБУ, має, на жаль, другу частину, про яку не говорять вголос
Дмитро Великий. Фото: УНІАН
Дмитро Великий. Фото: УНІАН
Реклама на dsnews.ua

Судячи з усього, СБУ отримало звідкись наказ не затримувати цього чоловіка. Чому? Як на мене, відповідь криється у сьогоднішній заяві Путіна, що він може розглянути можливість обміну наших моряків на тих зрадників, хто сидить у нас в тюрмі (заява була зроблена після зустрічі з Трампом).

Більше того, сам Великий, я думаю, не міг погодитися на обмін, якби не мав певних гарантій, що не буде ніяких переслідувань.

Одним словом, це чергова пастка, яку ставлять нам росіяни: ми віддаємо вам дезертира, можливо потім віддамо вам моряків, але якщо ви цього дезертира затримаєте, то ми заявимо, що з вами домовлятися неможливо.

Що можна з цим робити? Перш за все треба на державному рівні, на всіх можливих інформресурсвх пояснювати гру росіян. Також, треба максимально виключити з процесу переговорів Медведчука, бо саме він є головним провідником цих примітивістичних ігор РФ. І, нарешті, треба забути про піар: виконання закону забере будь-які двозначності, а разом із двозначностями будуть прибрані і недомовки, і кулуарні домовленості.

Путін пообіцяв Трампу певні публічні речі. Якщо він їх не виконає - Трампу буде дуже складно спілкуватися з американською пресою. І дезертирів в штатах не люблять так само, як і в будь-якій частині світу.

Тому не треба зважати на умовності.

Реклама на dsnews.ua
    Реклама на dsnews.ua