• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроекты

Коломойський збільшує свою армію

Як стало відомо «ДС», губернатор Дніпропетровщини планує збільшити кількість своїх силових структур втричі
Реклама на dsnews.ua

Їх створення і функціонування він координуватиме з рядом крупних бізнесменів південного сходу України.

Нагадаємо, сьогодні в.о. президента України Олександр Турчинов звільнив Володимира Немировського з посади голови Одеської ОГА, призначивши на його місце депутата Ігоря Палицю.

Позафракційний депутат Верховної Ради Ігор Палиця є близьким бізнес-партнером керівника Дніпропетровської області і власника групи "Приват" Ігоря Коломойського. Таким чином, під контроль цієї фігури відходить вже другий регіон країни, що свідчить про суттєве посилення позицій Коломойського у вітчизняній політиці.

Власне, відставка Немировського після трагічних подій, які мали місце в Одесі 2 травня, була лише питанням часу. І вже два дні тому з'явилася інформація про те, що його місце займе людина, наближена до Коломойського.

Логіка ж таких прогнозів базувалась на успішному досвіді власника групи "Приват" по зачистці від сепаратистів Дніпропетровщини. І тепер Ігор Валерійович зможе поширити його і на південь України, який на початку місяця частково вийшов з-під контролю Києва.

Ігор Палиця пов'язаний з Коломойським співпрацею в нафтовій сфері. В кінці 90-х він працював комерційним директором Надвірнянського НПЗ, підконтрольного "Привату", а пізніше, з 2003 до кінця 2012 року керує ВАТ "Укрнафта", де також відстоював інтереси цієї бізнес-групи.

Однак, тепер Палиця отримав від свого патрона більш відповідальне завдання - навести порядок в Одеській області. Хоча, очевидно, що основне управління цим регіоном буде здійснювати сам Ігор Коломойський, вплив якого дуже стрімко зростає в південно-східній частині України.

Реклама на dsnews.ua
    Реклама на dsnews.ua