• USD 27.9
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроекты

Команда Добкіна сама обстрілює фарбою білборди Допи

Як стало відомо «ДС», закидування фарбою бігморд Допи – це технологія штабу. Головна мета - створити образ єдиного опозиційного кандидата
Реклама на dsnews.ua

Одною з найбільш обговорюваних в соцмережах тем сьогодні є закидуванням фарбою біл-бордів кандидата в президенти Михайла Добкіна. Як кажуть джерела "ДС" в штабі Добкіна, це їх власна технологія: ідея виникла відразу після того, як Добкіна ледь не побіли в Луганську. Тоді, він ледве вирвався від розлюченого натовпу. Більше в натовп вирішили Добкіна не посилати, а відтак придумали, як зробити із нього жертву без небезпеки для нього самого.

Більше того, якщо подивитися на географію "закидувань" фарбою Добкіна, то виходить, що його не люблять переважно в самому Києві. В інших регіонах ця пошесть чогось не розповсюдилася.

Щодо стратегічної мети закидувань фарбою, то вона (окрім створення іміджу жертви режиму) має на меті створити одночасно образ Добкіна - єдиного реального ворога режиму, якого бояться настільки, що розмальовують його білборди.

Чи допоможе це Добкіну - питання риторичне. Але те, що це викликало певний резонанс в мережах - говорить, що піарники Добкіна рухаються в правильному напрямку. Правда, бабусі з Донбасу, які є костяком електорату Допи фейсбуки не читають.

    Реклама на dsnews.ua