• USD 27.8
  • EUR 33.6
  • GBP 38.9
Спецпроекты

Куди тікати з зони АТО?

Для біженців на кордоні АТО працюють 3 транзитні пункти
Реклама на dsnews.ua

Як повідомляє прес-служба ДСНС України, для зустрічі мешканців з районів, де проводиться АТО, Державною службою з надзвичайних ситуацій було розгорнуто 3 транзитних пункти прийому, розраховані приблизно на 400 осіб кожний.

Вони розташовані:

У м. Красноармійську (Донецька область) на території стадіону загальноосвітньої школи № 4, куди протягом останньої доби звернулося 6 осіб, яким була надана допомога і зараз вирішується питання щодо їх відправки до Одеси.

У м. Волновасі (Донецька область) на території стадіону загальноосвітньої школи № 3. Цей пункт, окрім іншого, може здійснювати реєстрацію, надання (за необхідністю) медичної та психологічної допомоги.

У м. Сватові (Луганська область) функціонує транзитний пункт зустрічі переміщених осіб, де біженці зможуть отримати все необхідне: харчування та житло.

Для координації дій щодо виїзду із небезпечної зони можна звернатись за телефоном 101.

За інформацією Міжвідомчого координаційного штаба з питань соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з районів проведення АТО, станом на 11 липня, загальна кількість біженців складає 39 тис. 55 осіб, з яких 14 тис. 379 - діти

Реклама на dsnews.ua
    Реклама на dsnews.ua