• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроекты

Майдан нагадав Порошенку про долю Януковича

Віче на Майдані попередило владу: це було останнє мирне зібрання. Українці вимагають припинити домовлятися з російськими терористами
Реклама на dsnews.ua

На сьогоднішньому п'ятому віче на столичному Майдані Незалежності зібралося близько п'яти тисяч учасників, у тому числі представники добровольчих батальйонів, які воюють на сході України. Перед цим під будівлею Адміністрації Президента відбувся мітинг з вимогою припинити перемир'я з терористами, запровадити в Донецькій і Луганській областях воєнний стан, забезпечити військових зброєю, усунити від переговорного процесу Віктора Медведчука, Нестора Шуфрича й "інших зрадників", посилити тиск на західні країни аби добитися введення ними третього етапу санкцій поти Росії.

Вимоги батальйону "Донбас" були одностайно підтримані учасниками Віче на Майдані. Виступаючі різко негативно відгукувалися про перемир'я та про можливість його продовження ще на певний час. У цьому контексті Президентові нагадали долю його попередника, який під тиском народу втік до Росії.

Командир батальйону "Донбас" Семен Семенченко заявив, що у владних структурах багато зрадників, а кошти, виділені урядом на підтримку армії, не потрапляють за призначенням.

На Віче закликали у вівторок, 1 липня, прийти до Верховної Ради і вимагати від депутатів прийняти новий закон про вибори. Наступне Віче заплановане на неділю, 6 липня.

До яких наслідків можуть призвести подальші мирні переговори з терористами читайте у статті "Чи зможе батальйон Донбас зняти Порошенка?".

 Фото з Твіттера Євромайдан

    Реклама на dsnews.ua