• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроекты

Очередное письмо Рената Кузьмина в США о несправедливости. По-мужски душевно

Кузьмин жалуется, что ему не дают визу в США, поэтому он не может посетить Национальный молитвенный завтрак
Реклама на dsnews.ua
Первый заместитель Генерального прокурора Украины Ренат Кузьмин, который в последнее время много времени посвящал поездкам по разным странам, рассказывая (до вынесения судебных решений) о преступлениях, якобы совершенных известными украинцами, направил письмо в Конгресс США.
Напомним, это уже не первое произведение эпистолярного жанра Кузьмина в адрес Конгресса США. В октябре 2012 Ренат Кузьмин написал обращение к Сенату США, сравнивая Тимошенко с лидерами Аль-Каиды.
Приводим текст нынешнего письма Кузьмина, опубликованный на сайте Генпрокуратуры:

"Сьогодні, 4 лютого 2013 року, перший заступник Генерального прокурора України Ренат Кузьмін направив дипломатичними каналами лист до Конгресу США. Прес-служба Генеральної прокуратури України публікує офіційні українську та англійську версії даного листа:

4 лютого 2013

Членам Конгресу США
Вашингтон, ОК

Шановні члени Конгресу!
Реклама на dsnews.ua

      Я хочу подякувати вам за запрошення на Національний молитовний сніданок, який проходитиме на цьому тижні у Вашингтоні ОК за участі Президента Обами.

     На жаль, я не маю змоги прийняти ваше люб'язне запрошення, оскільки Посольство США тут, у Києві, продовжує затримувати видачу візи настільки, що зараз у мене недостатньо часу, щоб організувати поїздку, що дозволило б мені відвідати цю важливу подію. Ситуація саме така, навіть попри те, що мій запит про видачу візи був поданий відповідно до встановлених процедур та в межах встановлених строків для опрацювання таких запитів.

     Я можу лише дійти висновку, що така поведінка Державного департаменту США демонструє явну неповагу до України в цілому та до мене як до одного з її громадян. Така поведінка, на мою думку, також відображає неповагу до Конгресу США, який удостоїв мене честі взяти участь у цій світовій духовній події. 

     У світлі вищезгаданого, я дуже шкодую, що не матиму можливості прийняти ваше запрошення на Національний молитовний сніданок. Як нам усім відомо, НМС у США є духовним святом, мета якого полягає у просуванні спільних цілей доброзичливості та співробітництва між багатьма державами та релігіями, які будуть там представлені. Поза всяких сумнівів, його призначення не політична подія, а гуманітарно-духовна. 

     Прикро, що цей факт був проігнорований у рішенні Державного департаменту США позбавити мене можливості взяти участь у найбільш корисному зі святкових заходів.

     Я бажаю вам та всім учасникам події, що проходитиме на цьому тижні, великого успіху та вірю, що моя участь та участь моїх колег з України вітатиметься у майбутніх таких зусиллях, що підкреслюють те, що є позитивним у наших відносинах. 

З глибокою повагою

Ренат Кузьмін, перший заступник Генерального прокурора України"

    Реклама на dsnews.ua