• USD 27.1
  • EUR 30.7
  • GBP 34.1
Спецпроекты

Ольга Кудецька: Один з підозрюваних з Кривого Озера не проходив атестацію

Ви викликаєте 102 і очікуєте нову поліцію, а приїжджають старі ппсники, але в новій формі.
Реклама на dsnews.ua

Один з підозрюваних з Кривого Озера не проходив атестацію взагалі.
Він міліціонер-водій, йому не положено. Це до слова про тих юристів-часів-захарченка, які писали інструкцію з атестації, лишивши там купу дірок.

Навесні в одному зі столичних РУВС довелось вночі поспілкуватись з молодшим особовим складом, коли намагались розібратись з одним затриманням.. Хлопці переповідали свої враження про атестацію, а один каже - не проходив я, бо водієм числюсь. Сам він звісно не водій, чергує при кімнаті адмінзатриманих.

Числитись не там, де реально працювати - поширена історія в МВС. Я тоді ще подумала, що це ж хтось проскочить, як "водій" без атестації, і от маєш.

Всі симуляції реформи вистрілили в один день. Є така штука - групи швидкого реагування. По виклику 102 приїжджають у невеликих містах. Не плутати з патрулькою, тобто новою поліцією. У великих містах - відкритий відбір до нової патрульки, сучасне навчання, нова поліція. А у містах поменше - ппсників, чергових, даішників відібрали в групи швидкого реагування. Вони приїжджають на виклик 102. Форма може бути дуже схожа на нову поліцію, до речі. Відкритого прозорого набору в групи швидкого реагування не було. Навчання, аналогічного навчанню нової поліції - не було. Тобто ви викликаєте 102, і очікуєте нову поліцію, а приїжджають старі ппсники. Но в новій формі.

Цілком ймовірно, до речі, що значна кількість негативних повідомлень про патрульних насправді повідомляє про некоректні вчинки саме груп швидкого реагування, просто обиватель не знає тонкощів і не відрізняє їх від нової поліції.

З деяких дотичних моментів (наприклад, він вказує, що прибув з колегами на виклик. Також каже - я викликав слідчо-оперативну групу і ми по її прибуттю зайшли - тобто він не був в складі слідчо-оперативної) можна зробити висновок, що частина підозрюваних - це якраз група швидкого реагування, а частина - СОГ. Загальна кількість - 6 осіб, теж дотично підтверджує.

Ідея з групами швидкого реагування, оцей концепт, що у містах, яким не дісталась нова патрулька, на 102 будуть виїжджати групи набрані зі старої міліції (непрозоро набрані, без сучасного навчання) наскільки мені відомо, належить одному представнику старої гвардії з апарату нацполіції.

Джерело: facebook.com

Реклама на dsnews.ua