• USD 29.3
  • EUR 30.4
  • GBP 35.7
Спецпроекты

Порошенко и Бирюков "потроллили" Дубинского под ГБР (ВИДЕО)

Реклама на dsnews.ua
Суд обязал Госбюро расследований зарегистрировать уголовное производство по факту заведомо неправдивых данных, поданных нардепом фракции "Слуга народа" Александром Дубинским

Об этом сегодня сообщил соратник пятого президента Петра Порошенко Юрий Бирюков, передает "ДС". 

"Ни одной пятницы без Дубинского. Суд обязал ГБР зарегистрировать уголовное производство по факту заведомо неправдивых данных Дубинским", - написал он у себя в Facebook. 

Ситуацию также прокомментировал и сам Порошенко, который пришел сегодня на допрос в ГБР: "Решение об анализе выплаты налогов, который был подан марионеткой (олигарха Игоря Коломойского, - прим. "ДС") Коломойского, который называется "Мама любит скорость - (нардепом Александром Дубинским), которое обязывает... Государственное расследований открыть уголовное дело за заведомо неправдивое сообщение о преступлении", - сказал Порошенко.

Дякую, що залишаєтеся небайдужими і збираєтеся тут, під ДБР, щоб викорінювати паростки реваншу. Символом реваншу є призначення Бабікова – адвоката Януковича, який вніс дух Януковича в Державне бюро розслідувань і руйнує незалежність слідчих і правоохоронних органів. Ми сьогодні знову з добрими новинами: вчора суд прийняв, а сьогодні ми отримали судове рішення, за яким ДБР зобов’язується розглянути і закрити кримінальну справу, по якій я сьогодні запрошений до ДБР. Це рішення про аналіз сплати податків, поданий маріонеткою Коломойського, який називається «мама любит скорость». Друге рішення суду зобов’язує ДБР порушити кримінальну справу проти нього за завідомо неправдиве повідомлення про злочин. Пропутінська п’ята колона ОПЗЖ, контрольована Портновим, який є куратором ДБР, влаштувала вчора справжній шабаш. Співучасники шабашу – ті, хто вступив з ними у союз – маріонетки Коломойського і монобільшість «Слуга народу» Зеленського, що стали на їх бік. Мова не йдеться про особистість нового Генпрокурора. Мова про руйнацію незалежності прокуратури і судів в Україні. Останні 2 тижні по всьому світу у найавторитетніших виданнях, наприклад, у «New York Times», пишуть про Україну як про державу, де панує політично вмотивоване правосуддя, політичні переслідування. Такого не було з часів Януковича. Це – яскрава демонстрація повернення України у часи Януковича і поступового перетворення прокуратури на прокуратуру Пшонки, а Офісу президента – на Адміністрацію президента Януковича. Нас багато, народ і правда з нами. І ми точно їм це доведемо. Надто велику ціну Україна заплатила, щоб у нас була демократія та свобода слова. Ми сьогодні тут, щоб донести правду. Дякую усім, хто мене підтримує. Слава Україні!

Gepostet von Петро Порошенко am Freitag, 6. März 2020

Бывший президент подчеркнул, что у него есть решение суда, "по которому ГБР обязывается рассмотреть и закрыть уголовное дело", в связи с которым он сегодня прибыл на допрос. 

По состоянию на 10:45 комментариев самого Дубинского по поводу решения суда и заявлений Порошенко не поступало. 

    Реклама на dsnews.ua