• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроекты

Порошенко запустив кампанію «депутати – п…си»

«УДАР», «Батьківщина», «Свобода» і Ляшко зареєстрували проект постанови про саморозпуск ВР. Але зареєструвати ще не означає проголосувати
Депутати придумали, як відмінити дочасні вибори
Депутати придумали, як відмінити дочасні вибори
Реклама на dsnews.ua

Президент Порошенко не має законних підстав для розпуску парламенту, а самі депутати не поспішають створити йому ці підстави. Тобто, оголосити про припинення діяльності коаліції. То ж, для розпуску ВР, правильно було б оголосити про розвал коаліції. Після чого у депутатів є місяць на створення нової коаліції.

Пропозиція саморозпуститися начебто прискорює процес, але вірогідність, що вона набере 226 голосів близька до нуля. І перш за все це через те, що проти голосуватимуть не лише "регіонали", комуністи, литвинівці і кінахівці, але й велика частина "Батьківщини", яка не готова зараз іти на вибори (нагадаємо, що Тимошенко, на зборах фракції тиждень тому заявила, що вибори будуть в 2015 році).

Ця ситуація, коли депутати відмовляться від саморозпуску, влаштовує перш за все Петра Порошенка. Він чітко означив свою позицію: Верховна Рада має перезавантажитися. На цьому Президент і стоятиме. А його підтримка за непохитність серед населення лише зростатиме. А ось депутати, які хапатимуться за крісла усіма способами, виглядатимуть як форменні "п...си". Ставлення до них громада яскраво продемонструвала вчора за допомогою флеш-мобу зі світлинами депутатських фізій під будівлею законодавчих зборів. І якщо нардепи й надалі затягуватимуть, під парламент можуть підійти хлопці у балаклавах, з шинами і "коктейлями". Їм дадуть трішки похуліганити, аби народні обранці швидше думали.

А потім, "УДАР" нарешті вийде з коаліції. За місяць нової коаліції створено не буде. І ті самі литвинівці, "регіонали" та інші прибіжать до Порошенка і почнуться нові торги - за новий закон про вибори.

    Реклама на dsnews.ua