• USD 28.3
  • EUR 33.5
  • GBP 37
Спецпроекты

Сутки на Донбассе: Наемники РФ пять раз стреляли из гранатометов вблизи Водяного и Авдеевки

Реклама на dsnews.ua

На Донбассе 17 октября вооруженные формирования Российской Федерации пять раз нарушили мирные договоренности, боевых ранений среди украинских защитников не зафиксировано

Об этом говорится в сообщении пресс-центра штаба ООС, передает "ДС".

В частности, режим прекращения огня российско-оккупационные войска нарушили вблизи населенных пунктов Водяное, Авдеевка и Шуми. На этих участках зафиксированы единичные враждебные выстрелы из гранатометов различных систем.

Кроме того, на Приазовье задокументированы еще два нарушения достигнутых договоренностей. Так, в районах населенных пунктов Пищевик и Широкино зафиксированы пролеты двух беспилотников боевиков типа "Квадрокоптер".

БПЛА противника были подавлены средствами радиоэлектронной борьбы ВСУ.

С начала текущих суток, 18 октября, по всей линии разграничения наблюдается тишина.

Ранкове зведення щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил станом на 7.30 18 жовтня 2020 року

#ООС #операція_ОС #Ukraine_army #Joint_Forces_Operation #daily_statementРанкове зведення щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил станом на 7.30 18 жовтня 2020 рокуСлава Україні!Ситуація в районі проведення операції залишається контрольованою підрозділами Об’єднаних сил. Українські захисники, перебуваючи у готовності до миттєвого реагування на будь-які дії противника, сумлінно виконують завдання за призначенням.Упродовж минулої доби, 17 жовтня, збройні формування Російської Федерації п’ять разів порушили домовленості, що були досягнуті в рамках Тристоронньої контактної групи 22 липня 2020 року. Зокрема, режим припинення вогню російсько-окупаційні війська порушили поблизу населених пунктів Водяне, Авдіївка та Шуми. На цих ділянках зафіксовано поодинокі ворожі постріли із гранатометів різних систем. Неприцільні постріли не становили загрози життю і здоров’ю, тому наші воїни вогонь у відповідь не відкривали.Бойових втрат і поранень серед особового складу Об’єднаних сил не було.Окрім того, на Приазов’ї задокументовано ще два порушення досягнутих домовленостей. Так, у районах населених пунктів Пищевик та Широкине зафіксовано прольоти двох ворожих безпілотників типу «Квадрокоптер», із перетинами лінії розмежування. БПЛА противника були подавлені нашими засобами радіоелектронної боротьби, що унеможливило їх подальше застосування.Від початку поточної доби, 18 жовтня, порушень режиму припинення вогню не зафіксовано. По всій лінії розмежування спостерігається тиша.Українські захисники, дотримуючись умов домовленостей, що вступили в дію 27 липня 2020 року, готові адекватно реагувати на будь-які підступні та провокаційні дії противника.Слава Україні!

Gepostet von Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation am Samstag, 17. Oktober 2020

Напомним, 16 октября, вооруженные формирования РФ трижды нарушили режим прекращения огня, боевых потерь и ранений среди украинских воинов не зафиксировано.

    Реклама на dsnews.ua