• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроекты

Сутки в ООС прошли без обстрелов

Реклама на dsnews.ua

За прошедшие сутки, 12 сентября, на всех участках ответственности Объединенных сил по всей линии фронта наблюдалась тишина

Об этом говорится в сообщении пресс-центра штаба операции Объединенных сил, передает "ДС".

"По всей линии фронта наблюдалась тишина. Подразделения Вооруженных сил Украины в полном объеме соблюдают договоренности, которые вступили в действие 27 июля (о полном прекращении огня, — ред.)", — говорится в сообщении.

От начала текущих суток, 13 сентября, в полосах ответственности наших бригад режим прекращения огня сохраняется в полной мере.

Также отмечается, что украинские военные помогли спасателям ликвидировать очаги пожаров в районах населенных пунктов Крымское и Катериновка в Луганской области.

Ранкове зведення щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил станом на 8.00 13 вересня 2020 року

#ООС #операція_ОС #Ukraine_army #Joint_Forces_Operation #daily_statementРанкове зведення щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил станом на 8.00 13 вересня 2020 рокуСлава Україні!Ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил залишається стабільною та повністю контролюється українськими захисниками. Минулої доби, 12 вересня, на всіх ділянках відповідальності наших бригад обстрілів з боку противника зафіксовано не було. По всій лінії фронту спостерігалася тиша.Підрозділи Збройних Сил України у повному обсязі дотримуються домовленостей, що вступили в дію 27 липня 2020 року.Належно виконують свої завдання й інші складові сил оборони Об’єднаних сил. Так, підрозділи ДСНС спільно з військовослужбовцями Збройних Сил України ліквідували осередки пожеж в районах населених пунктів Кримське та Катеринівка, що на Луганщині.Від початку поточної доби, 13 вересня, у смугах відповідальності наших бригад режим припинення вогню зберігається повною мірою. Українські військовослужбовці, перебуваючи в готовності адекватно реагувати на підступні та провокативні дії ворога, продовжують сумлінно виконувати свої завдання.Водночас із виконанням завдань із захисту Батьківщини визначені підрозділи Об’єднаних сил готуються до участі в Стратегічних командно-штабних навчаннях «Об’єднані зусилля – 2020».Ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил залишається контрольованою українськими воїнами.Слава Україні!

Gepostet von Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation am Samstag, 12. September 2020

Напомним, беспилотник ОБСЕ выявил минометы и самоходные артиллерийские системы оккупантов возле линии соприкосновения.

    Реклама на dsnews.ua