• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроекты

Терористи збили військовий літак в Луганську. 49 десантників та членів екіпажу загинули

Повітряне судно було розстріляне з зенітних установок при заході на посадку(ВІДЕО)
Реклама на dsnews.ua

В ніч з 13 на 14 червня при заході на посадку в аеропорту Луганськ терористами пострілами із зенітної установки та крупнокаліберного кулемета збито транспортний літак Повітряних Сил Збройних Сил України ІЛ-76, який здійснював перевезення особового складу з метою ротації. Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони. На борту літака знаходилися військовослужбовці, техніка, спорядження та продовольство.

За даними CNN на борту літака знаходилось 49 пасажирів та членів екіпажу. Керівництво Міністерства оборони України, Генерального штабу Збройних Сил України та командування Повітряних Сил Збройних Сил України висловлює щирі співчуття батькам, рідним та близьким загиблих військовослужбовців у зв"язку із трагічною непоправимою втратою.

За оперативними даними групи "Інформаційний Опір", на позиції терористів поблизу Луганського аеропорту, з якої імовірно був вражений Іл-76 сил АТО, були знайдені три пускові труби 9П39-1 від ПЗРК 9К38 "Игла". Два ПЗРК "Игла" використані, один - технічно несправний (ракета 9М39 залишилася в трубі).

Також на місці засідки терористів знайдені порожні банки з-під консервів, випущених ЗАТ "Орелпродукт", г.Мценск (Росія).

Момент вибуху літака зафіксували камери спостереження

    Реклама на dsnews.ua