• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроекты

Украинская армия заняла новые позиции в "серой зоне" на Луганщине

Реклама на dsnews.ua
Военнослужащие Вооруженных сил Украины продвинулись вперед на два километра возле села Желобок Луганской области, заняв позиции в "серой зоне"

Об этом говорится в сообщении пресс-службы Операции объединенных сил, информирует "ДС".

"С началом операции Объединенных сил было принято решение о повышении устойчивости обороны и усовершенствовании первого оборонительного рубежа. Был спланирован, подготовлен и проведен комплекс мероприятий с созданием полосы обеспечения глубиной до двух километров на участке обороны одной из бригад первого эшелона", - рассказали в пресс-центре ООС.

Подчеркивается, что для подразделений, обороняющихся на Луганском направлении, эта задача была не простой, поскольку боевики "ЛНР" постоянно вели разведку и регулярно открывали огонь.

"Несмотря на это, задача по созданию полосы обеспечения была успешно выполнена. Позиции боевого охранения были не только заняты, но и оборудованы в инженерном отношении в полном объеме", - заявили в пресс-центре.

Работы выполнялись в течение двух недель в условиях абсолютной скрытности. В ходе выполнения задания потерь среди наших военных нет.

СМУГА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПІДВИЩИЛА БЕЗПЕКУ

СМУГА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПІДВИЩИЛА БЕЗПЕКУЗабезпечення безпеки мирних жителів, унеможливлення ведення противником вогню по містам та селам одне з головних завдань підрозділів, що ведуть оборонні дії.Військова наука вимагає в обороні створювати смугу забезпечення також для унеможливлення раптового нападу противника, заборони дій його розвідки а також для створення умов для розгортання резервів та вогневого ураження противника.Тому з початком операції Об’єднаних сил було прийнято рішення щодо підвищення стійкості оборони та удосконалення першого оборонного рубежу. Було сплановано, підготовлено та проведено комплекс заходів зі створенням смуги забезпечення глибиною до 2 х кілометрів на ділянці оборони однієї з бригад першого ешелону.Для підрозділів, що обороняються на Луганському напрямку, це завдання було не просте, адже попри складні географічні умови, ворог постійно здійснював вогневий вплив та вів інтенсивну розвідку. Але не зважаючи на це, завдання зі створення смуги забезпечення було успішно виконано. Позиції бойової охорони були не тільки зайняті, а й обладнані в інженерному відношенні в повному обсязі. Завдання виконувалися упродовж двох тижнів в умовах абсолютної скритності. В ході виконання завдання втрат серед наших військових немає. Військові частини об'єднаних сил продовжують боронити українські землі у Донецькій та Луганській областях.Слава Україні!

Gepostet von Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation am Dienstag, 19. Juni 2018
    Реклама на dsnews.ua