• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроекты

Україна сама винна в складній ситуації на кордоні з Росією

ЄС протягом останніх років виділяв Києву десятки мільйонів євро саме на облаштування кордону і потреби відповідних служб
Реклама на dsnews.ua

Про це під час IV Національного експертного форуму "Від революції до нової країни" заявив посол Євросоюзу в Україні Ян Томбінський.

"Зараз, коли нас звинувачують в ненаданні допомоги, хочеться запитати: куди пішли згадані фінансові ресурси? Україна зараз розплачується за зловживання допомогою ЄС, яку вона отримувала в минулому", заявив посол.

Оцінюючи перспективи членства України в ЄС Томбінський зазначив, що членство "не є питанням порядку денного сьогодні". "Зараз - це підписання економічної частини угоди про асоціацію. Спочатку треба закрити його. Потім прийде черга імплементації цієї угоди членами ЄС, це також не так просто. І тільки тоді можна переходити до наступного пункту. Однак, Київ має розуміти, що розраховувати на якійсь досягнення без виконання домашнього завдання не можна. Крім того, Україна досі не розробила чіткої стратегії дій, які б дозволили їй сподіватися на перспективу членства в майбутньому. Я маю на увазі комплексний план реформ", наголосив Томбінський.

IV Національний експертний форум "Від революції до нової країни" проходить 17 червня у Києві. Організатор форуму - Інститут Горшеніна. Інформаційний спонсор - "Деловая столица"

    Реклама на dsnews.ua