Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

В очікуванні дива. Чому Зеленський не випустить Савченко з тюрми

Понедельник, 8 Апреля 2019, 12:45
Надія Савченко вирішила пофліртувати із Зеленським
Фото: Богдан Бортаков (facebook)

Фото: Богдан Бортаков (facebook)

Жінка в галіфе Надія Савченко, яка томиться у застінках СІЗО в очікування рішення суду за спробу насильницького повалення конституційного ладу, захоплення державної влади та скоєння терористичного акту, несподівано вирішила поділитись вологими гарячими арештантськими мріями про те, як саме вона "оживила" зеленого в цих справах Зеленського.

У вмінні перевзуватись на ходу українські політики не мають собі рівних. Ось уже й суворовусий Гриценко повірив Зеленському, і однопартійці головної настільної тенісистки країни наділи зе-чохольчики на елітні айфони. Але тільки одна кандидатка в президенти (правда, так і не незареєстрована), арештантка Савченко, у своїй "маляві" на волю у кращих традиціях тюремного еротичного епосу заявила, що саме вона пробудила в Зеленському його чоловіче кандидатське начало. Оживила, як вона каже, "диво-казку" Володимира, що не вдалося ні Юлії Володимирівні, ані вусам "справжнього полковника".

Власне, ще після одкровень Савченко, викладених у її автобіографічній книжці "Сильне ім'я Надія", ми дізнались про її непересічний досвід романтичного оповідача, набутий під час роботи у службі секс по телефону. Що тут скажеш, "диво-казка" - напрочуд яскрава метафора на відміну від покритих нафталіном традиційних епітетів з жіночих романів "на грані". "Це напевно повинна писати не я", - кокетує Надія Савченко у своїй "маляві". Та хіба хтось інший зміг би так інтимно підтримати кандидата, так рішуче взятись за його рейтинг, оживити його змучену аналізами "диво-казку"? Звісно, ні.

"Проте уява розважає, а реалізація лякає..." - пише Савченко. Ще б не злякатись! Тож чи готовий сам Володимир віддати свою "диво-казку" у міцні руки маскулінної арештантки - питання дискусійне. Та "щоб повірити в диво-казку, треба відчути, що її можливо реалізувати наяву", каже Надія. Надія ж Надії про її звільнення після можливої зміни влади в країні виглядає після таких одкровень все більш примарною. Іноді подібна зайва напористість жінки просто лякає чоловіка. Тож найближчі 15 років Савченко доведеться, схоже, перебиватись тільки мріями про "диво-казку", незалежно від результатів аналізів, перепрошую - виборів.

Больше новостей о политической жизни Украины читайте в рубрике Государство