• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроекты

Як Ляшко сів у калюжу

При голосуванні за законопроект про забезпечення права на справедливий суд фракція «радикалів» сама себе висікла
Фото: pic.com.ua
Фото: pic.com.ua
Реклама на dsnews.ua

Під час сигнального голосування за проект закону про забезпечення права на справедливий суд фракція Олега Ляшка продемонструвала майже одностайність - 18 голосів "за", і лише троє депутатів не голосували. Але при голосуванні за цей же законопроект в цілому ті ж 18 "радикалів" утрималися. При цьому першого разу, з "радикалами", документ отримував підтримку у 239 голосів, а без членів цієї фракції - 251. Цифри на табло викликали у Ляшка напад емоцій, він побіг на трибуну, де почав говорити, що, мовляв, спільно з "Блоком Порошенка", "Батьківщиною" і "Народним Фронтом" за закон голосували члени "Опозиційного блоку". Але фракція Льовочкіна-Ахметова насправді жодного голосу на підтримку не дала ні при сигнальному, ні при другому голосуванні.

Ляшко вважав, що завдяки його голосам, чи точніше відсутності його голосів, судовий закон не пройде і він знову зможе використати це для торгу за потрібні йому проекти

Таким чином, "ляшківці" сіли в калюжу, фінт при голосуванні за призначення Генпрокурором Віктора Шокіна повторити не вдалося. Тоді, нагадаємо, опозиціонери дали досить багато голосів "за" це призначення, у той же час "радикали" Шокіна не підтримали. Голосування опозиціонерів разом із коаліціантами дало можливість Ляшку та його депутатам звинувачувати колег по коаліції в якихось "таємних угодах" з колишніми "регіоналами". Цього разу такий номер не пройшов.

Більше того, Ляшко вважав, що завдяки його голосам, чи точніше відсутності його голосів, судовий закон не пройде і він знову зможе використати це для торгу за потрібні йому проекти. Але у нього нічого не вийшло.

Що це означає? Перш за все те, що Ляшко ніяк не може зрозуміти, що у нього немає золотої акції в коаліції. І її не буде доти, доки Тимошенко голосуватиме спільно з "БПП" і "фронтовиками". Це прекрасно розуміє і Юлія Володимирівна, яка робитиме все від себе залежне, щоб витиснути із нинішньої ситуації все можливе.

    Реклама на dsnews.ua