Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

Жителі «новоросії» голосують за капусту й булочки

Воскресенье, 2 Ноября 2014, 13:13
До виборчих списків вносять і людей, і тварин
Фото: Твиттер@EvgenyFeldman

Фото: Твиттер@EvgenyFeldman

Терористи проводять псевдовибори, які більше схожі на базар - перед дільницями продають овочі, повідомляє телеканал 24. До фейкових виборчих списків занесли корову. Світова спільнота не визнає терористичні вибори.

Виборці купують овочі, ціна за кілограм - одна гривня. Безпосередньо у дільницях з не меншим захопленням люди обирають булочки, аніж псевдокандидатів.

Подекуди виступають ансамблі самодіяльності. Зрештою, спостерігачами, на цій клоунаді є представники АБСЄ- свіжоспеченій асоціації. ОБСЄ звісно, як і решта міжнародних інституцій, своїх делегатів на фейкові "вибори" не присилали.

Ноу-хау псевдоплебісциту є голосування через інтернет. Можуть голосувати не лише громадяни України. До так званих виборчих списків внесли навіть корову.

Зазначимо, вибори терористів не визнають ані легітимна українська влада, ані НАТО, ООН, США, Євросоюз. Лише у МЗС Росії заявили, що квазіволевиявлення не порушує мінських домовленостей.

За словами радника голови СБУ Маркіяна Лубківського, через проведення терористами "ДНР" і "ЛНР" псевдовиборів Служба безпеки зареєструвала в Єдиному реєстрі досудових розслідувань кримінальне провадження.

За оперативною інформацією СБУ,  сьогоднішні так звані "вибори" в "ДНР" і "ЛНР" Російська Федерація планує використати для поповнення чисельного складу підрозділів власних Збройних Сил. На сьогодні виготовлено і доставлено на контрольовані бойовиками території понад 30 тисяч повісток, які вручаються особам призовного віку. За відмову з'явитися в призовні пункти молоді люди каратимуться згідно з російським законодавством", - повідомив Лубківський.