• USD 27.9
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроекты

Онлайн-конференція "ДC": Як пов’язані світова економіка, коронавірус та українські біди (ВІДЕО)

Наш гість: Юрій Гаврилечко, економіст
Реклама на dsnews.ua

На глобальну кризу в Україні чекали давно. Ніхто точно не знав, коли вона прийде, а дехто навіть сумнівався, що до нас вона взагалі добереться. Мовляв, що їй тут робити, коли українці й так бідують чи не найбільше за всіх на планеті (принаймні, чимало експертів у цьому переконані).

І тут, здається, криза таки прийшла. До того ж звідти, звідки ніхто й не чекав - з Китаю, що вже тридцять років демонструє тенденцію до зростання. Чи варто говорити, що українці злякалися не на жарт?

Та й не лише українці! Залихоманило увесь світ. Страх перед вірусом починає впливати на економіку, політику і повсякденне життя. Втім, епідемії - не новина на нашій планеті. Лише за останні кілька десятків років людство жахалося атипової пневмонії, курячого грипу, свинячого грипу, вірусу ебола. І щоразу здавалося, що такої страшної хвороби ще не було, просте з завидною регулярністю віруси долали, хоча й не без жертв.

По кому страх перед коронавірусом може вдарити найсильніше, як не втратити здорового глузду і дожити до того часу коли світила медицини оголосять про завершення епідемії, ми поговоримо з економістом Юрієм Гаврилечком.

    Реклама на dsnews.ua