• USD 27.1
  • EUR 30.7
  • GBP 34.1
Спецпроекты

Кличко пробежался "под каштанами" в компании послов

Реклама на dsnews.ua
Сегодня, 31 мая, в День Киева прошел традиционный "Пробег под каштанами", в котором приняли участие свыше 3700 участников в он-лайн формате

Об этом сообщил в своем Facebook мэр Киева Виталий Кличко, передает "ДС".

"В этом году мы были вынуждены изменить формат. И на 28-й пробег вышла команда послов пробега. Мы преодолели дистанцию в 5 километров за всех киевлян", - отметил градоначальник.

По словам Кличко, забег длился 35 минут. За это время зарегистрировалось более 3700 участников. Организаторам удалось собрать более 370 000 гривен. Однако, взнос в 100 грн можно сделать и после окончания пробега. Средства будут направлены на благотворительность.

Друзі! «Пробіг під каштанами» уже став для мене, як і для багатьох киян, традицією. Бо ми з вами не уявляємо свого життя без спорту та руху! А ще це - можливість своїм маленьким внеском зробити світ добрішим і допомогти дітям з вродженими вадами серця. Нажаль, цього року ми були вимушені змінити формат. І на 28-ий пробіг вийшла команда амбасадорів пробігу. Ми подолали дистанцію в 5 кілометрів за всіх киян.Забіг тривав 35 хвилин. За цей час зареєструвалося більше 3700 учасників. Організаторам вдалося зібрати понад 370 000 гривень. Втім, внесок - 100 гривень - можна зробити і після закінчення пробігу.За кошти ж, які були зібрані під час пробігу минулого року, організатори придбали для Центру дитячої кардіології життєво необхідний наркозо-дихальний апарат вартістю 1 мільйон 300 тисяч гривень.«Пробіг під каштанами» - це не змагання за медалі чи призи. Це - захід заради добра і підтримки тих, кому потрібна допомога. Тому ми з радістю і вже традиційно взяли в ньому участь. І пробігли командно - в середньому темпі. Помилувалися Дніпром:) і заохотили багатьох благодійників зробити внески і допомогти діткам з вадами серця, підтримати лікарів.Я дякую всім! Вірю, що наступного року ми проведемо «Пробіг під каштанами» всі разом. Як це було багато років поспіль.

Gepostet von Кличко - мер am Sonntag, 31. Mai 2020

Как сообщала "ДС", Виталий Кличко и американский актер Арнольд Шварцнеггер оригинально поздравили киевлян с праздником.

Реклама на dsnews.ua
Реклама на dsnews.ua