Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

Книга недели: как вести себя среди психопатов

Суббота, 19 Октября 2019, 09:55
Что движет психопатом и чем он отличается от всех прочих людей?
Книга недели: как вести себя среди психопатов

Шведский журналист и писатель, психолог по социальным коммуникациям Томас Эриксон стал всемирно известным после выхода книги "В оточенні ідіотів, або Як зрозуміти тих, кого неможливо зрозуміти". Автор изобрел свою модель разделения людей на психологические типы: по логике поведения и темпераменту.

Однако есть люди, которых нельзя отнести ни к одному типу. Речь идет о психопатах, с которыми нужно вести себя крайне осторожно. Новая книга Томаса Эриксона "В оточенні психопатів, або Як уникнути маніпуляцій з боку інших" дает ответы на вопросы: что движет психопатом и чем он отличается от всех прочих людей, в чем проявляется психопатия и как ее распознать за обаятельной манерой общения, как защититься от манипуляций психопатов и стать абсолютно неуязвимым для них.

Цитата: "Уявіть собі, що перед вами сідає неймовірно приваблива особа (жінка чи чоловік - відповідно до ваших смаків) і з захопленням промовляє: "Ви найпрекрасніша людина, яка коли-небудь зустрічалася!". Ви одразу відчуваєте, що це - не жарт, що ця людина насправді має саме це на увазі. Він (або вона) розпитує вас про вас самих - хоче знати практично все. Ця людина взагалі не говорить про себе, а поводиться так, ніби окрім вас двох у кімнаті немає геть нікого іншого. Вона зосереджується на вас, як на людині, й робить так, що ви почуваєтеся краще, ніж будь-коли у своєму житті. Ця особа показує своє захоплення вами, каже вам лише приємні речі й висловлює почуття, які ви хотіли почути від когось усе своє життя. Здається, що вона розуміє, хто ви, як вам зараз живеться, що вам подобається. а що - ні. Здається, ви знайшли свою половинку. [...] Ця людина розповість вам свої секрети, і він (або вона) змусить вас розкрити їй ваші. Ви відповісте на всі питання цієї зацікавленої особи, єдина мета якої - дізнатися про вас якомога більше".

Партер рубрики книжный супермаркет Yakaboo

 

Больше новостей об общественных событиях и социальных проблемах Украины читайте в рубрике Общество