Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

Куди дивиться країна на карантині: вишиванки в Домінікані та індійські палки (ВІДЕО)

Суббота, 28 Марта 2020, 16:23
Залишайтесь удома й дивіться цікаве відео разом із "ДС"
Куди дивиться країна на карантині: вишиванки в Домінікані та індійські палки (ВІДЕО)

Карантинні заходи - не привід перестати ділитися з вами побаченим. А цього разу ми побачили таке:

00:20 Як залишатися вдома, коли так кортить порушити карантинний режим? Не інакше, як запозичувати кращі зразки мудрості Сходу. Мантри, йога, медитація можуть відкрити в нас смиренність і стійкість духу. А як дають раду з карантином мешканці мудрої Індії, розповідає наш перший відеосюжет.


01:03 Українці з різних куточків світу злякались пандемії й захотіли додому. Українська влада, як змогла, організувала евакуацію. Але забрати вдалося не всіх. До екзотичних країн президентський авіалайнер так і не долетів, не допомогли ані вишиванки, ані нагадування про передбиборні обіцянки.

02:33 Геннадій Кернес не надто переймається долею якихось там італійців, але це, зрештою, й не сенсація. Цікаво інше: чому харківський міський голова постійно такий сонний і ледве розмовляє?

02:56 Щодо італійців - то вони як можуть розважаються на своїх балконах. До концертів додались перегляти кінофільмів, що транслюються на стінах будинків.

03:19 В Киргизстані самі лікарі танцюють. Вони впевнені, що переможуть. Переможний танець киргизьких медиків дивимось у наступному відео.

03:38 Карантин - не привід відмовлятися від культурного життя. Незалежно від того, чи волієте класику чи метал - про вас подбали. Свої омріяні концерти можете дивитися онлайн.

Больше новостей об общественных событиях и социальных проблемах Украины читайте в рубрике Общество