• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроекты

Навіщо терористи вкрали 36 трупів з розбитого лайнера?

Абсурд триває. Вкрасти 36 трупів - це навіть не некрофілія - це повний маразм
Реклама на dsnews.ua

Донецька ОДА заявила, що терористи вкрали 36 трупів зі збитого Боїнга. З цього приводу можна писати багато, а можна всі пояснення цього ідіотизму звести до трьох банальних причин.

1. Частину трупів розчленували, щоб продати органи чорним трансплантологам. Тиждень тому виник скандал з цього приводу і ця тема була піднята в пресі. Наскільки правдивою може бути така інформація? Якщо справді не можна знайти в 20-кілометровій зоні таку кількість людей, значить якась доля правди тут є.

2. Трупи обшманали, вкрали прикраси і гроші, а потім, в силу дурості, кудись подалі викинули. До прикладу, зняли обручки, сережки чи ланцюжки, а щоб потім ніхто нічого не здогадався, трупик удись поділи. Як на мене - основна частина тіл саме так і зникла.

3. Частину тіл просто не знайшли. Правда, не знайти 36 тіл - це занадто навіть для такої складної ситуації, як тут. Тому, очевидно, справді кілька тіл ще будуть знайдені, але основна частина пропала через пункти 1 і 2.

На цьому фоні у мене виникає лише одне запитання: невже влада не може організувати масовий викид інформації про перший і другий пункт через свої джерела? Сьогодні всі ЗМІ повторили прес-реліз Донецької ОДА. Натомість ми мали б тиражувати сюжети про чорних трансплантологів з Росії, які крали печінку і нирки американських громадян. Ми мали б говорити про те, як терористи обікрали ще теплі тіла німецьких громадян. І коли б в понеділок німецький "Bild" вийшов із таким матеріалом, Меркель говорила б зовсім інакше.

    Реклама на dsnews.ua