• USD 40.4
  • EUR 43.2
  • GBP 51.1
Спецпроєкти

Китай перевірить якість української яловичини

Реклама на dsnews.ua
В Україні з 3 червня почала працювати місія Генерального управління з митних питань Китайської Народної Республіки (GACC), яка прибула для оцінки система державного контролю над виробництвом м'яса ВРХ

Про це повідомляє прес-служба Госпродпотребслужбы, передає "ДС".

Перша зустріч розпочалася зі вступного слова першого заступника голови Госпродпотребслужбы Андрія Жука. Також у заході взяли участь заступник голови відомства Ольга Шевченко та профільні спеціалісти Служби.

Жук ознайомив колег з чинною нормативно-правовою базою в галузі безпеки харчових продуктів та ветеринарної медицини, структурою, функціями та повноваженнями Госпродпотребслужбы, її територіальних органів та мережі державних лабораторій, системою заходів контролю за здоров'ям ВРХ, процедурами державного контролю тощо.

Учасники зустрічі обговорили епізоотичної ситуації в Україні за остроинфекционных захворювань ВРХ, план державного моніторингу залишків ветеринарних препаратів та забруднювачів у яловичині.

Також присутні розглянули вимоги до біобезпеки на забійних і переробних підприємствах, механізми реакції на спалахи хвороб ВРХ, програми контролю і сертифікації продукції на експорт.

Учасники проаналізували систему контролю захворювань ВРХ, включаючи програму моніторингу губчастподибнои енцефалопатії, функціонування системи простежуваності, що діє в Україні.

Місія працюватиме у Вінницькій, Тернопільській та Сумській областях.

За цей час інспектори ознайомляться з роботою Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи, забійних та переробних підприємств в зазначених областях.

Жук також зазначив, що протягом 2018 і 5 місяців 2019 Україна успішно пройшла 18 аудитів системи державного контролю в галузі безпеки харчових продуктів та ветеринарної медицини, зокрема, Канади, ЄС, Сінгапуру, Гонконгу, Саудівської Аравії, КНР та інших.

    Реклама на dsnews.ua