• USD 36.6
  • EUR 37.4
  • GBP 44.2
Спецпроєкти

Гарант продовольчої безпеки України отримав сотні мільйонів збитків

Товариство з обмеженою відповідальністю "Аграрний Фонд" отримало за підсумками 2020 року чистий збиток у розмірі 197 мільйонів гривень

Реклама на dsnews.ua

Про це свідчить зведений звіт про виконання показників річного фінансового плану компанії, повідомляє "ДС" з посиланням на Марлін.

Минулого року чистий дохід від реалізації сільськогосподарської продукції на внутрішньому і зовнішньому ринках склав 2,2 млрд грн проти запланованих 5,5 млрд грн. Тобто виконання фінплану становить 39,9%.

Загальна сума заборгованості "Аграрного Фонду" перед різними партнерами становить 156,5 млн грн.

На додатковий запит в компанії повідомили, що збиток за минулий рік визначено негативним фінансовим результатом, сформованим за I квартал 2020 року на суму 206,7 млн грн. Відповідні заборгованості привели до дефіциту обігових коштів, що негативно вплинуло на комерційну активність "Агрофонду".

Відзначимо, що за результатами 2019 року товариство отримало чистий збиток на суму 3,9 млрд грн, а у 2018 році збиток склав 27,6 млн грн.

Товариство з обмеженою відповідальністю "Аграрний Фонд" засноване у 2003 році Кабінетом міністрів і позиціонує себе на ринку як гарант продовольчої безпеки України.

Основне завдання суспільства — формування запасів зерна, підтримка вітчизняних сільгоспвиробників і вплив на ситуацію на аграрному ринку. Спеціалізується на гуртовій торгівлі зерном і виробами борошномельно-круп'яної промисловості.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua