• USD 29.3
  • EUR 30.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Україна серйозно скоротила закупівлі імпортної свинини

Реклама на dsnews.ua
Імпорт свіжої, охолодженої і мороженої свинини в Україну в листопаді скоротився на 20% порівняно з жовтнем і склав 2,95 тис. тонн

Про це повідомляє аналітичний відділ Асоціації "Свинарі України", передає "ДС".

"Обсяги імпорту свинини в листопаді 2018 р. порівнянні з сукупним надходженням цієї продукції за весь 2016 р. і становлять більше ніж половину минулорічного імпорту. Згадані обсяги - маленькі обсяги надходження імпортного м'яса свиней з червня", - коментують в аналітичному відділі АСУ.

За словами аналітиків АСУ, ослаблення імпортної активності спостерігалося на тлі тривалого просідання закупівельних цін на живця свиней забійних кондицій. Зокрема, протягом усього листопада середня ціна на свинину живою вагою була нижче рівня, достатнього для "входу" свинини з-за кордону, зокрема, охолоджених свинячих півтуш.

За січень-листопад 2018 р. вітчизняні імпортери завезли 26,4 тис. т свинини сукупною вартістю $48,12 млн. Тому на думку експертів, до кінця року цей показник може впритул наблизитися до обсягів імпорту м'яса свиней в 2014-му р., коли в Україну надійшло майже 31 тис. т м'яса свиней.

Нагадаємо, 13 листопада повідомлялося, що імпорт свинини в Україну за десять місяців цього року досяг 23,4 тис. тонн (на $43,2 млн), що в чотири рази більше, ніж за аналогічний період 2017 року.

    Реклама на dsnews.ua