• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Україна ударними темпами закуповує імпортну свинину

Реклама на dsnews.ua
За вісім місяців цього року в порівнянні з аналогічним періодом 2017 року імпорт свинини в Україну зріс у 7,5 разів - до 15,7 тис. тонн на суму $30 млн

Про це повідомила прес-служба "Асоціації свинарів України", передає "ДС".

"За три літніх місяці імпорт свіжого, охолодженого і мороженого м'яса свиней склав 10,5 тис. тонн (у вісім разів більше, ніж за відповідний період минулого року). Досягнення за січень-серпень 2018 - 15,7 тис. тонн імпортної свинини (у 7,5 разів більше порівняно з 2017 роком). Ці обсяги коштували підприємствам-імпортерам майже $30 млн", - йдеться в повідомленні.

При цьому експорт свинини з України в січні-серпні цього року скоротився до 1,3 тис. тонн, що на 3 тисячі тонн менше, ніж за відповідний період минулого року. Основними ринками збуту стали Гонконг, В'єтнам Грузія, відзначили експерти.

При цьому експорт свинини з України в січні-серпні цього року скоротився до 1,3 тис. тонн, що на 3 тис. тонн менше, ніж за відповідний період минулого року. Основними ринками збуту стали Гонконг, В'єтнам Грузія, відзначили експерти.

Також аналітики повідомили, що, за їх оцінками, внутрішнє виробництво "закриває" потреба українського ринку в свинині більш ніж на 90%.

"Це означає, що споживачі будуть споживати переважно вітчизняне м'ясо свиней", - відзначили в асоціації.

У той же час, за даними експертів, основними покупцями імпортної свинини є м'ясопереробників, які оптимізують витрати на сировину.

    Реклама на dsnews.ua