• USD 26.7
  • EUR 31.4
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Чому ми так упиваємося смертю білоруського опозиціонера?

Колись давно домініканський диктатор Трухільйо доганяв всіх опозиціонерів, де б вони не були. І зупинити ці історії могли тільки сильні держави, які погрожували йому економічними санкціями. Росіяни також демонстративно доганяли тих, кого вони вважали зрадниками, наприклад в Британіі

Реклама на dsnews.ua

Я не є прихильником Баканова і вважаю, що він, напевне, не зовсім на своєму місці. Але навіщо посипати голову попелом і кричати, що вся наша контррозвідка г*вно? Навіть, якщо демонстративно вбили білоруського опозиціонера?

Що мало б зробити зараз СБУ? Різко посилити контррозвідувальні заходи і закони. І хочу уявити собі, що б заспівали всі наші ліберали, якби, наприклад, завтра було сказано: обов‘язково треба носити паспорт, і вас можуть перевірити. Я не кажу вже про якісь інші, складніші речі.

Тому, шановні спеціалісти з контррозвідки, всі спецслужби світу мають свої проколи. Якщо ми хочемо посилювати контррозвідку, а її треба посилювати, треба міняти своє ставлення до цивільного життя: вводити обов‘язкову військову службу для всіх, з відповідним ідеологічним прокачуванням, створювати не паперову, а реальну тероборону, надавати куди ширші права і можливості для контррозвідки. І міняти суди, між іншим. Але ми цього не хочемо. Нам потрібно посмакувати прокол контррозвідки та не запропонувати нічого конструктивного.

    Реклама на dsnews.ua