• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Путін убивця. Дуже коротко

Що означають слова Байдена і до чого варто готуватись

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

1. Байден продовжує піар-кампанію Трампа "Make America great again". Він працює на розв'язання питань внутрішнього порядку денного і перехоплює ініціативу. Без розуміння цих процесів не треба взагалі починати аналіз.

2. Путін є фоном до більш важливих переговорів з Китаєм (переговори сьогодні проходять на Алясці). Американці жорстко підняли градус і звинуватили Китай в порушенні прав людини в Гонконзі і т.д.

3. Слова про кілера Путіна вдруге повторила Псакі, щоб підкреслити росіянам — це не обмовка і не маразм, як пробували показати росЗМІ. Байден підвісив росіян, а разом з ними і їхніх можливих союзників перш за все в Європі. Але ще раз наголосимо: ключові переговори — це Китай.

4. Все це велике підняття ставок для того, щоб з точки зору сили почати переговори з Китаєм, а потім і з РФ.

Поки ми не розуміємо куди ця гра заведе, але ми (Україна) тут розмінна монета. Тому зараз потрібно думати, як розторгувати цю історію з максимальною вигодою для держави, а не гратися в бірюльки. Ми ж мислимо категоріями "пожертвувати посадою чи статусом пари чиновників чи не пожертвувати". В великій грі грають по-крупному. Але для цього потрібно грати, а не думати, що геополітика зводиться до прізвища Ситник, Рожкова, Коломойський і Єрмак чи хтось інший.

    Реклама на dsnews.ua