• USD 27
  • EUR 30.3
  • GBP 36
Спецпроєкти

Відставка Разумкова. Чому це ніяк не вплине на політичні розклади

Про відставку Разумкова від сьогодні ми можемо говорити як про доконаний факт. Голоси є і найближчим часом Разумкова звільнять

Реклама на dsnews.ua

Зараз багато говорять про початок самостійної гри, про відтягування голосів у партії Зеленського і навіть про пряму конкуренцію з Зеленським. Але поки — це чиста міфологія.

Перш за все треба чітко розуміти: виборець Разумкова (приблизно 1,5-2%) і виборець Зеленського не перетинаються. Виборець Разумкова - переважно покоління 45-55+. В міру проросійський, розважливий і не любить хайпу. Він вирішив, що не голосуватиме за Зеленського і слуг. Виборець Зеленського не хоче бачити своїм лідером настільки розважливого і подекуди занудного і скучного Разумкова. А відтак, ніяких перетікань електорату поки не буде.

Щодо так званої групи Разумкова в Раді, то вона складається з 7-8 людей, та після Трускавця може порідшати.

І ще один момент: важковаговиком Разумков вважається завдяки посаді. І завдяки увазі ЗМІ. Без посади увага до нього може зменшитися, а його самого будуть тягнути в складні переговорні процеси до багатокутника Смешко-Гройсман-Разумков-Яценюк. Чи може ця конструкція злетіти? Поки дуже складно говорити, бо кожен з них хотітиме грати першу скрипку. А тому нас чекає довге "пережовування жвачки".

Але ще раз про найважливіший міф: Разумков на цьому етапі взагалі не забере жодного голосу, жодного виборця Зеленського.

    Реклама на dsnews.ua