• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

"Леруа Мерлен Україна" відкрив новий гіпермаркет у Києві (ПРЕС-РЕЛІЗ)

7 вересня у Києві відбулося урочисте відкриття нового гіпермаркету французької торгової мережі будівельних та оздоблювальних матеріалів "Леруа Мерлен"
Реклама на dsnews.ua

Торговий об'єкт загальною площею 10 200 м кв. розташувався на вул. Кільцева дорога, 12 і став 4-м гіпермаркетом мережі в столиці. Загальний період підготовки даного об'єкта до відкриття склав 7 місяців.

"Леруа Мерлен" належить до числа найбільших європейських рітейлерів DIY-сегмента (англ. Do it yourself - "зроби сам"). Компанія займає 1-е місце в Європі і 3-е у світі за рівнем товарообороту, а в 2016 р. вона утримувала лідируючі позиції за тим же показником на ринках Франції, Іспанії, Італії, Португалії, Бразилії, Румунії.

"Леруа Мерлен" входить до складу міжнародної холдингової групи ADEO. Починаючи з 2007 р., група щорічно інвестує в свій розвиток, завдяки чому за цей час було відкрито 366 нових магазинів, а штат співробітників збільшився майже до 100 000 чоловік. ADEO об'єднує 35 автономних компаній в країнах Європи, Азії та Південної Америки. Всі вони внесли вклад у створення і розвиток 14 власних торгових марок.

У новому гіпермаркеті на торговій площі 8 200 м кв. представлено понад 35 000наименований товарів в 14 торгових відділах. Відтепер ще більше киян зможуть без зусиль знайти все необхідне "під одним дахом" і в комфортних умовах. Величезний вибір вражає уяву, але не розгубитися в достатку пропозицій допоможуть понад 100 кваліфікованих працівників. Для якісного обслуговування всього потоку покупців одночасно працюють 10 кас, 1 з яких призначена для обробки онлайн-замовлень. Також для зручності відвідувачів на території гіпермаркету є кафе з зоною відпочинку та передбачена безкоштовна стоянка на 250 місць.

"Леруа Мерлен" спеціалізується на продажу товарів для будівництва, ремонту, облаштування та декорування будинку, дачі та саду. Низькі ціни - кожен день" - така бізнес-концепція компанії, що об'єднує понад 80 000 співробітників 400 великих гіпермаркетів в 12 країнах світу. Дійсно, ціни в мережі "Леруа Мерлен" нижче ринкових в середньому на 5-10%. Така лояльна цінова політика стала реальною завдяки величезному товарообігу, ефективній роботі з великою кількістю постачальників одночасно і розвитку власних торгових марок. Так покупцям не доведеться переплачувати за бренди, а платити вони будуть лише за відмінну якість товарів.

"Леруа Мерлен Україна" продовжує розвивати свою мережу, про що свідчить відкриття четвертого за рахунком магазину в Києві на вул. Кільцевої. Враховуючи потреби та очікування киян, ми пропонуємо їм виключно якісну продукцію за найнижчими цінами на ринку. Також ми прагнемо до омниканальной моделі взаємодії з нашими покупцями і вважаємо, що за даною стратегією майбутнє, тому вибрали її основним вектором розвитку нашої компанії", - стверджує Седрік Броссе, генеральний директор "Леруа Мерлен Україна".

Також генеральний директор зазначив: "Леруа Мерлен" - єдиний європейський гравець у DIY-сегменті в Україні. Наша компанія націлена на подальший розвиток бізнесу в нашій країні, так як ми вважаємо її перспективним ринком з величезним потенціалом. Останнім часом ми відстежуємо активне зростання споживчих настроїв і бачимо бажання українців якісно і недорого облаштовувати свої будинки".

    Реклама на dsnews.ua