• USD 27.4
  • EUR 32.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

"Нафтогаз" хоче стати для українців останньою надією

Реклама на dsnews.ua
НАК "Нафтогаз України" подав у Міністерство енергетики документи для участі в конкурсі на так званого постачальника "останньої надії"

Про це йдеться в повідомленні прес-служби компанії, передає "ДС".

Необхідні документи для участі в конкурсі подали дві компанії - НАК "Нафтогаз" та ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз України" (ЦПК "Нафтогаз").

"Нафтогаз завжди відповідально ставився до реформування ринку газу і вважає постачальника "останньої надії" однією з необхідних умов для безпечного старту ринку для населення. Ми готові використовувати максимум своїх ресурсів для гарантії, щоб жоден споживач не залишиться без газу через форс-мажорні обставини", - зазначив голова правління "Нафтогазу" Андрій Коболєв.

Група зацікавлена підтримати старт ринку газу для побутових споживачів з 1 серпня на позиції постачальника "останньої надії", а також стимулювати розвиток нових ринкових компетенцій завдяки внутрішній конкуренцію між підприємствами Групи.

Зокрема, "Нафтогаз" пропонує використовувати свій значний досвід, отриманий під час виконання спеціальних зобов'язань на ринку природного газу. А ЦПК "Нафтогаз", у якої є досвід поставки газ побутовим споживачам безпосередньо, у своїй заявці зробила акцент на підготовлену сервісну інфраструктуру для роботи з клієнтами.

Зазначимо, постачальником "останньої надії" є компанія, яка зобов'язана протягом 60 днів постачати газ споживачу, якщо він залишився без постачальника цього ресурсу.

    Реклама на dsnews.ua