• USD 26.2
  • EUR 30.5
  • GBP 36.1
Спецпроєкти

"Нафтогаз" знизить виплати членам правління

Реклама на dsnews.ua

Наглядова рада НАК "Нафтогаз України" доручила скоротити виплати членам правління на виконання закону про бюджет надзвичайної ситуації

Про це йдеться в повідомленні пресслужби "Нафтогазу", передає "ДС".

Повідомляється, що закон від 13 квітня встановлює заробітну плату правління і винагороду членів наглядових рад компаній на рівні, що не перевищує 10 розмірів мінімальної заробітної плати. Відповідна вимога діє з 1 квітня і до завершення карантину.

"Нафтогаз" був і залишається законослухняним і відповідальним членом українського суспільства - відразу після вступу в силу закону, який обмежує максимальний розмір заробітної плати керівних органів державних компаній, ми зупинили виплату заробітної плати і всіх інших винагород членам правління компанії", - заявив глава правління НАК Андрій Коболєв.

Як відомо, наприкінці травня 2018 року стало відомо, що наглядова рада "Нафтогазу" прийняла рішення про виплату бонусів правлінню компанії у зв'язку з перемогою в Стокгольмському арбітражі в суперечці з російським "Газпромом". Їх розмір затвердили в розмірі 1% від суми виграшу по транзитному контракту, яка склала $4,56 млрд.

28 лютого наглядова рада НАК "Нафтогаз України" прийняла рішення продовжити контракт з Андрієм Коболєвим, який повинен був закінчитися 22 березня 2019 року. Місячний оклад Коболєва офіційно встановлений в розмірі 2,08 млн грн.

Після перепризначення глави НАК прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що Кабінет Міністрів України не приймав ніякого рішення про укладення нового контракту з Андрієм Коболєвим, а також про збільшення його зарплати. Пізніше член наглядової ради "Нафтогазу" Амос Хохштайн пояснив, що процес перепризначення Коболєва "не завершений до обговорення з прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом".

    Реклама на dsnews.ua