• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

"Укрбуд" відкрив інноваційний офіс та презентував "Книгу новосела"

Реклама на dsnews.ua
У центральному офісі корпорації "Укрбуд" пропонують зробити віртуальну екскурсію в свою майбутню квартиру

У Києві, в реконструйованому будинку на вулиці Пушкінська, 27, відбулось офіційне відкриття нового офісу державної будівельної корпорації "Укрбуд". Ознайомчу екскурсію для гостей провів Олег Майборода, генеральний директор компанії "Укрбуд Девелопмент", яка є девелопером та інвестором всіх проектів корпорації в столиці.

Як зазначив Олег Майборода, перед групою компаній AVG, яка разом зі спеціалістами "Укрбуд" займалася зовнішнім і внутрішнім оформленням приміщення стояло завдання зберегти історичний вигляд будинку з 60-річною історією, а офіс зробити інноваційним і багатофункціональним. В результаті В новому офісі впроваджена частина інновацій, які корпорація впроваджує в нових будинках.

Олег Майборода, генеральний директор компанії "Укрбуд Девелопмент"

Вже на порозі будинку спрацьовує система контролю доступу: у внутрішні приміщення можна потрапити за картками-перепустках, які спеціально програмуються під окремої людини. Налаштовується дата і час відвідування, доступ на кожен окремий поверх. Аналогічна система забезпечує безпеку і у новобудовах корпорації.

На першому поверсі представлені різні проекти корпорації, а також вбудовані системи. В кімнаті віртуальної реальності майбутні покупці квартир можуть вивчити панорамні проекції житлових комплексів, що знаходяться на етапі будівництва. Використання VR-шоломів дає можливість зануритися і в тривимірну копію житлового комплексу, походити по його території, подивитися планування квартир, і навіть одним натисканням кнопки, щоб змінити колір стін і прибудинкову простір.

Поруч розташований стенд партнера "Укрбуд" - розробників системи розумного будинку CLAP. Системою, яка допомагає управляти будинком, його безпекою та комфортом, а також економити енергоресурси, будуть оснащені нові квартири "Укрбуд".

Приміщення для проведення профільних заходів для учасників ринку - майданчик UKRBUD•HUB теж створена із застосуванням інновацій. Наприклад, спеціальними вікнами зі смарт-стеклами, які працюють у двох режимах: прозорому і матовому. Одне натискання перемикача і скла вікон трансформуються в проекційні полотна і використовуються для показу відеороликів, які видно з вулиці з настанням темряви. Також в UKRBUD•HUB встановлені тач-панелі, які дозволяють вивчати 3D-проекції житлових комплексів корпорації і навколишнє їх міське простір.

Скоротити витрати на споживану будівлею електрика допомагають 74 сонячні батареї, встановлені на даху нового офісу. За рахунок сонячної енергії тут отримують близько 20 тисяч кіловат-годин на рік. Показання системи можна відслідковувати в режимі онлайн. Схожі рішення щодо використання альтернативної енергії застосовуються і в житлових комплексах корпорації "Укрбуд".

Також відбулася презентація "Книги новосела" - перше в столиці повноцінне керівництво для власників квартир сучасних новобудов. У виданні охоплено максимально широкий спектр питань, які можуть виникати у новоселів, а відповіді на них викладені в доступній формі.

"На українському ринку склалася така практика, що після заселення нового будинку зв'язок між мешканцями і девелопером практично втрачається. Девелопер відповідає за дім до заселення, новосели відповідають за своє житло після. Часто не розуміючи до кінця, як з ним звертатися, - зазначив Олег Майборода. - Своєю "Книгою новосела" ми хочемо зміцнити зв'язок між мешканцем і девелопером і забезпечити певну спадкоємність відповідального поводження з новим домом". Він підкреслив, що сучасний будинок - це складна інженерна споруда, яка "відрізняється від старої забудови як круїзний лайнер від шлюпки". Звідси - велика кількість питань, що виникають у новоселів. "Ми постаралися охопити максимально широкий спектр цих питань і дати на них зрозумілі відповіді", - розповів генеральний директор компанії "Укрбуд Девелопмент".

Посібник складається з трьох розділів - про будинок в цілому, про квартирі і по обслуговуванню житла. Крім відповідей на найбільш часто виникають питання у книзі є поради, які будуть корисні мешканцям в самих різних ситуаціях. Також у виданні на конкретних прикладах продемонстровано основні стандарти комфортного життя і те, як вони втілені в житло, яке створює корпорація "Укрбуд". Читач може почерпнути саму різну інформацію - від того, як і з чого будуються будинки до рекомендацій щодо проведення перепланування або вибору дизайнерського рішення.

"З допомогою книги новосела ми намагаємося створити нову культуру життя в будинку. Ми допомагаємо людині більш повно відчути себе господарем свого житла, але в той же час підвищуємо його відповідальність перед сусідами. У результаті книга допоможе сформувати певне ком'юніті відповідальних мешканців у форматі окремо взятого будинку", - зазначив Олег Майборода.

    Реклама на dsnews.ua