• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

11 років спільної роботи Gebr. Heinemann і BF&GH Travel Retail Limited дозволили залучити в Україну 600 млн грн інвестицій

11-річна співпраця Gebr. Heinemann і BF&GH Travel Retail Limited дозволила залучити в Україну близько 600 млн грн інвестицій

Генеральний директор Gebr. Heinemann Макс Хайнеманн, Співвласник BF&GH Travel Retail Артур Гранц, співвласник та член консультативної ради Gebr. Heinemann Клаус Хайнеман
Генеральний директор Gebr. Heinemann Макс Хайнеманн, Співвласник BF&GH Travel Retail Артур Гранц, співвласник та член консультативної ради Gebr. Heinemann Клаус Хайнеман
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив співвласник і член консультативної ради Gebr. Heinemann Клаус Хайнеманн в рамках святкування 11-ї річниці спільної роботи компаній в Україні.

"BF&GH Travel Retail — міжнародна компанія, яка приносить в Україну продукти, концепції і клієнтський досвід світового класу. З 2010 року ми інвестували в Україну понад 600 мільйонів гривень, найбільша частина цих інвестицій спрямована на реконструкцію аеропортів у Борисполі, Жулянах і Одесі", — розповів він.

На заході, що пройшов в готелі "Інтерконтиненталь Київ", також були присутні генеральний директор Gebr. Heinemann Макс Хайнеманн і співвласник BF&GH Travel Retail Limited Артур Гранц.

Гранц зауважив, що за 11 років роботи компаній в бюджет України було сплачено податків і соціальних платежів близько 1 млрд грн. Незважаючи на COVID-19 і падіння економіки компанії заплатили в 2020 році 177 млн ​​грн., за 8 місяців цього року — 182 млн грн. Крім податків було сплачено у вигляді орендних платежів аеропорту "Бориспіль" 2,4 млрд грн, а іншим аеропортам, в Одесі і в Жулянах — близько 300 млн грн.

"З моменту заснування нашої компанії ми створили близько 800 робочих місць. Для всієї нашої команди ми забезпечуємо європейський рівень заробітної плати, повний соціальний пакет і офіційне працевлаштування з усіма гарантіями трудового законодавства", — сказав Гранц.

Вище керівництво Gebr. Heinemann та BF&GH Travel Retail Limited
Вище керівництво Gebr. Heinemann та BF&GH Travel Retail Limited

За словами Макса Хайнеманн, Україна є важливим напрямком роботи для Gebr. Heinemann.

"Ми продовжимо інвестувати в поточну інфраструктуру, починаючи з деяких магазинів в аеропорту "Бориспіль" у 2022 році, і продовжимо розширювати бізнес", — пообіцяв він.

Gebr. Heinemann — один зі світових лідерів ринку travel retail. Компанія зі штаб-квартирою в Гамбурзі працює в більш ніж 100 країнах і 200 міжнародних аеропортах.

BF&GH Travel Retail Limited стала оператором Gebr. Heinemann в Україні в 2010 році. Перший duty-free магазин BF&GH Travel Retail почав роботу в Терміналі F аеропорту "Бориспіль". З тих пір магазини компанії зʼявилися також в Терміналі D, в аеропорту "Жуляни" і 13-ти наземних пунктах пропуску на території України.

    Реклама на dsnews.ua