• USD 28.1
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

$300 млн від Світового банку: Україна отримає перший транш до кінця року

Реклама на dsnews.ua

Україна отримає перший транш із $300 млн кредиту, спрямованого на подолання наслідків пандемії COVID-19 від Світового банку, до завершення поточного року. Мова йде про $170 млн

Відповідну угоду 14 грудня підписали Україна та Міжнародний банк реконструкції і розвитку (МБРР, дочірня структура Світового банку, — ред.), передає "ДС" із посиланням на пресслужбу Міністерства фінансів України.

"Мінфін у співпраці з Мінсоцполітики доклали усіх зусиль для підготовки Угоди в найкоротші строки, завдяки якій Україна зможе залучити кредит в розмірі 300 млн дол. США, 170 з яких – вже до завершення поточного року", — йдеться у повідомленні.

За словами міністра фінансів України Сергія Марченка, гроші будуть спрямовані на соціальну допомогу і соцпослуги для малозабезпечених сімей, а також допомогу постраждалим від негативного економічного впливу пандемії COVID-19.

Як зазначається, це буде друге додаткове фінансування проекту "Модернізація системи соціальної підтримки населення України", який реалізується в Україні, загальна сума кредиту за яким складе 750 млн доларів США. Проект спрямований на покращення результатів діяльності системи соціальної допомоги та соціальних послуг в Україні для малозабезпечених сімей. 

Нагадаємо, 12 грудня Світовий банк схвалив виділення Україні 300 мільйонів доларів кредиту для додаткового фінансування протидії COVID-19. Таким чином планують запобігти ризику, щоб за межею бідності в Україні опинились понад мільйон людей.

    Реклама на dsnews.ua